Як вибрати кавун без нітратів?

Як вибрати кавун без нітратів?

Традиційний сезон кавунів і динь в Україні починається в серпні місяці. Але через глобальні зміни клімату, нераціональне застосування пестицидів та агрохімікатів  ягоди вже зараз масово дозрівають в усіх регіонах, і з’являться в супермаркетах та на ринках уже в середині липня.

Проте їсти їх потрібно дуже обережно. Кавуни і дині, що доспіли до середини липня, максимально накопичують нітрати, які, потрапляючи в організм, є небезпечним канцерогеном. За даними  Всесвітньої  організації  охорони  здоров’я, гранично  допустимі концентрації нітратів у добовому раціоні харчових продуктів   людини   не повинні перевищувати 450–500 мг/кг. 

Встановлено допустимі концентрації нітратів у харчових продуктах, перевищення яких є основою для їх вибракування. Для кавунів вона не повинна перевищувати 60 мг/кг,  для динь – 90 мг/кг сирої маси. Самі по собі нітрати малотоксичні і помірний їх вміст в продуктах харчування і воді не призводить до негативних наслідків. Вони не накопичуються в організмі і легко виводяться з нього.

Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Старому місті планують створити музей
Наступна новина На Волині виявили незаконно зрубані сосни
Останні новини
Схожі новини