Яка саме мінеральна вода підходить для щоденного вживання?

Яка саме мінеральна вода підходить для щоденного вживання?

Людський організм складається на 60-80% з води. Вода складає основу усіх без винятку процесів життєдіяльності. Тому для нормального функціонування організму необхідно постійно поповнювати втрачену воду.

В процесі життєдіяльності організм людини втрачає багато солей та мікроелементів і саме мінеральні води можуть стати адекватним джерелом їх поповнення.

Питання: яка саме мінеральна вода підходить для щоденного вживання? Мінеральна вода штучна та натуральна – практично рівноцінні при умові, якщо мінеральний комплекс для штучної води ретельно підбирається спеціалістами, а сама мінералізація проводить на сучасному якісному обладнанні. Проте природні мінеральні води мають перевагу у тому, що отримуються з певних прошарків із земних глибин.

Отже несуть мікроелементи з цих земних порід. Природні води переважно мають унікальний мінеральний та органічний склад. І цю унікальність може створити тільки природа! В залежності від складу води можуть бути столовими, лікувально-столовими та лікувальними.

Столова мінеральна вода – вода, яка містить менше 0.5 г./л. солі. Таку воду можна вживати у великих кількостях, а також використовувати для приготування  їжі. Така вода переважно не містить великої кількості корисних речовин, проте є оптимальною для поповнення води в організмі.

Лікувально-столова вода – солі від 0.5 г./л. При помірному вживанні не є шкідливою. Проте при надлишковому вживанні може призвести до негативних порушень в організмі. А саме: загострення хронічних захворювань, порушення сольового балансу та кислотно-лужної рівноваги.

Лікувальна мінеральна вода – вміст солі більше, ніж 1 г./л.

Вживати її можна виключно за призначенням лікаря. Історично склалося так, що було дуже престижно їздити відпочивати на води. Покращувати своє здоров’я на курортах вживаючи ту чи іншу мінеральну воду. Але забувається, що кожна мінеральна вода має лікувальні властивості, відповідно не може застосовуватися як питна вода. При кожному захворюванні показана певна мінеральна вода, для якої існує особливим режим прийому (часовий, температурний).


Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Закулісся Бандерштату - у черговому влозі музиканта Сергія Мартинюка
Наступна новина У Швейцарії після спеки пішов сніг
Останні новини
Схожі новини