Юні шацькі дзюдоїсти привезли перемогу із польського турніру

Джерело фото: Фейсбук

Дзюдоїсти шацького СК «Торнадо» здобули перемогу V турнірі з дзюдо за «Кубок Бурмистра Бялоленки», що відбувся у Варшаві.

Про це повідомляють на сторінці Шацької районної державної адміністрації у Фейсбук.

Турнір відбувся 3-4 листопада 2018 року. Участьу змаганні взяло біля 1000 спортсменів з різних країн, зокрема: Бельгії, Литви, Латвії, Ірландії, Казахстану, в тому числі з Польщі і України та інших.

У підсумковому заліку в турнірі перемогу здобули юні дзюдоїсти СК «Торнадо», які зайняли такі місця:
1 місце – Назар Горніч (с.Голядин), Назар Положевець (с.Положево) та Діана Купира; 2 місце – Роман Самолюк, Іван Корнелюк та Анна Самолюк; 3 місце – Ілля Черв’як, Єлісей Мадрімов.

Переможців змагань нагородили медалями, дипломами та пам’ятними подарунками.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Юний дзюдоїст з Волині на міжнародному турніру у Варшаві виборов «бронзу»