З чим зустрічають коронавірус лікарні Волині. ЦИФРИ

З чим зустрічають коронавірус лікарні Волині. ЦИФРИ
Фото ілюстративне

Із 240 лікарень першої  хвилі, які приймуть найбільший удар коронавірусу на себе, - 8 на Волині. Ківерчани побачили в цьому переліку свою лікарню  - і неабияк здивувалися.  Забили на сполох: установа не має обладнання, щоб проводити діагностику таких хворих. Якщо нема – буде, а ні – важких хворих везтимуть до луцька, відповіли їм в ОДА.

Тим часом ми вирішили описати детальніше, з чим зустрічають COVID-19 вісім волинських клінік. Скільки там апаратів ШВЛ у кожній, скільки місць для хворих... Уся ця інформація – доступна на спеціальній аналітичній дошці (дешборді) Національної служби здоров’я України. Актуальна станом на 1 квітня.

Цифри

 На Волині 8 лікарень першої хвилі. Вони першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом. Цей перелік ростиме у разі необхідності, кажуть в НСЗУ.

У них: 

44 місць для ізоляції хворих,

2484 ліжко-місць,

374 інфекційних ліжко-місць, 

59 апаратів ШВЛ,

112 анестезіологи, 

123 лікарі (інфекціоністи, терапевти, педіатри).

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Все буде, або довезуть». Лікарня в Ківерцях прийматиме хворих на коронавірус, але не має обладнання

«Відповідні заклади охорони здоров’я відібрані і схвалені очільниками областей, регіональними департаментами охорони здоров’я, рекомендовані НСЗУ спільно з МОЗ. Вимоги щодо формування мережі цих закладів затверджено розпорядженням Віктора Ляшка, Головного державного санітарного лікаря України №7 від 27.03.2020 року», - йдеться в повідомленні на сайті.

Отож, яка готовність кожного з них:

1. Любомльське ТМО

Інфекційних ліжко-місць – 20. При потребі можуть розгорнути до 120. Апаратів ШВЛ – 9. Анестезіологів (дитячих і дорослих) – 4. Лікарів (інфекціоністів, терапевтів, педіатрів) – 8.

***

2. Ковельське МТМО

Інфекційних ліжко-місць – 33. При потребі можуть розгорнути до 120. Апаратів ШВЛ – 12. Анестезіологів (дитячих і дорослих) – 25. Лікарів (інфекціоністів, терапевтів, педіатрів) – 26.

***

3. Нововолинська центральна міська лікарня

Інфекційних ліжко-місць – 23. При потребі можуть розгорнути до 288. Апаратів ШВЛ – 11. Анестезіологів (дитячих і дорослих) – 7. Лікарів (інфекціоністів, терапевтів, педіатрів) – 20.

***

4. Ківерцівське РТМО

Інфекційних ліжко-місць – 15. При потребі можуть розгорнути додаткових – 6. Апаратів ШВЛ – 2. Анестезіологів (дитячих і дорослих) – 4. Лікарів (інфекціоністів, терапевтів, педіатрів) – 12.

***

5. Волинська обласна інфекційна лікарня

Інфекційних ліжко-місць – 175. При потребі можуть розгорнути додаткових – 20. Апаратів ШВЛ – 4. Анестезіологів (дитячих і дорослих) – 6. Лікарів (інфекціоністів, терапевтів, педіатрів) – 19.

***

6. Волинське обласне дитяче ТМО

Інфекційних ліжко-місць – 90. При потребі можуть розгорнути додаткових – 90. Апаратів ШВЛ – 11. Анестезіологів (дитячих і дорослих) – 26. Лікарів (інфекціоністів, терапевтів, педіатрів) – 22.

***

7. Волинська обласна лікарня

Інфекційних ліжко-місць – 18. При потребі можуть розгорнути додаткових – 0. Апаратів ШВЛ – 4. Анестезіологів (дитячих і дорослих) – 25. Лікарів (інфекціоністів, терапевтів, педіатрів) – 6.

***

8. Луцький пологовий будинок

Інфекційних ліжко-місць – 0. При потребі можуть розгорнути додаткових – 6. Апаратів ШВЛ – 6. Анестезіологів (дитячих і дорослих) – 15. Лікарів (інфекціоністів, терапевтів, педіатрів) – 10.

***

Нагадаємо, за даними електронної карти поширення захворюваності на COVID-19, яку створили в РНБО, станом на ранок 1 квітня на Волині вже 7 випадків коронавірусу. Це підтвердили й у МОЗ.

За словами начальника управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігоря Ващенюка, загалом на Волині є 225 апаратів штучної вентиляції легень, однак потрібно ще сто. Наразі замовили 30 апаратів.

«Є замовлення на 30 ШВЛ, але проблема в тому, що гроші є, купити ніде, бо в усьому світі великий попит», – зазначив медик.

Усі скріни з сайту НСЗУ.
Інформація актуальна на 1.04.2020

 

 

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Медичний центр «Благомед» відновлює роботу
Наступна новина Ще троє лікарів Луцької міської лікарні захворіли на коронавірус
Останні новини
Схожі новини