Звернення Волиньради до Міністра юстиції України Павла Петренка

Звернення Волиньради до Міністра юстиції України Павла Петренка

Останнім часом у засобах масової інформації з’являються новини про неналежне виконання своїх повноважень органами виконавчої служби та їх посадовими особами.

Зокрема, через дії державних виконавців накладено арешт на усі рахунки одного з найбільших підприємств міста Луцька ДКП «Луцьктепло» з метою стягнення коштів у сумі 28,2 млн грн на користь підприємства, з яким комунальне підприємство не мало жодних господарських стосунків.

У зв’язку з діями посадових осіб Державної виконавчої служби існує реальна загроза виникнення соціального загострення через можливу відсутність опалення та протести працівників комунального підприємства, пов’язані із виникненням заборгованості з виплати заробітної плати.

 Слід звернути увагу й на той факт, що ситуація ускладнюється через ризики зупинки та втрати Проекту модернізації системи централізованого теплопостачання міста, який реалізується ДКП «Луцьктепло» у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Крім того, на пленарних засіданнях сесій Волинської обласної ради депутатами, у формі депутатських запитів, підтриманих радою, неодноразово порушувалися питання про порушення законності працівниками реєстраційної служби Шацького районного управління юстиції, Другого відділу державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції, а також про відсутність протягом декількох років у Маневицькому районі Волинської області державного нотаріуса, який би працював на постійній основі.

Через відсутність державного нотаріуса жителі району змушені звертатися до нотаріусів з інших районів області, що спричиняє великі незручності, особливо людям похилого віку.

Також повідомляємо, що на особистих прийомах громадян, які проводяться посадовими особами обласної ради, жителі Волинської області скаржаться на бездіяльність державних виконавців.

Водночас, Положенням про Головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністра юстиції України від 23.06.2011 № 1707/5 (з внесеними змінами), передбачено, що основним завданням Головного територіального управління юстиції в області є реалізація державної правової політики, державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців, забезпечення реалізації державної політики у сферах організації примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), забезпечення роботи нотаріату.

З метою недопущення соціальної напруги, захисту прав громадян, ми, депутати Волинської обласної ради, просимо розглянути питання щодо невідповідності займаній посаді начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Кухарика Валентина Івановича.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Чеський Уряд подав у відставку
Наступна новина Facebook буде вимагати фото для авторизації
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні