На Волині відновлюють будинок, який зруйнували уламки ракети

У селі Дубове Ковельського району відновлюють будинок, на який 25 липня впали уламки ракети після збиття білоруського безпілотника. Стіни та стелю лагодять волонтери та односельці.

Про це Суспільному розповів Дубівський сільський голова Роман Троцюк.

Гроші на відновлення зруйнованого будинку збирала місцева громадська організація. Зі слів голови, на державну підтримку за зруйноване житло вирішили не чекати, тому почали роботи власними силами.

У зруйнованому будинку мешкали дві родини. Батько Наталія Хвіць загинув через падіння уламків ракети. Нині жінка щодня допомагає лагодити батьківську хату.

"Будинок цей все життя батьки наживали. І нічого не збереглося, все геть пішло, тут неможливо жити, стелі попадали, стіни потріскали, все ремонтувати треба", – говорить жінка. Матір вона тимчасово прихистила у своїй хаті.

Катерина Ломазюк, господиня другої частини хати, нині мешкає в старій оселі покійної матері. Каже: відновлювати зруйнований будинок допомагають люди, дещо купують самі.

"Районна адміністрація дала ліс безкоштовно, накриття. А решту купували поки за свої гроші. Дали ще блоки, не знаю, накладну ми ще не бачили, нікому не платили – не знаємо, хто ті блоки дав, хто за них заплатить", – каже господиня.

Допомагає відновити житло людям бригада волонтерів. Чоловіки мають досвід роботи на будівництві і не змогли бути осторонь чужого горя, – каже Григорій Лукашук. 

«Наша праця безплатна, того що це біда людям, переживання їм і самі переживаємо. Кладка, штукатурка, там ще багато роботи», – додає пан Григорій. 

Нині чоловіки перекривають дах будинку. Покрівлю почали відновлювати три дні тому. Роботи вже майже завершили.

Як розповів Дубівський сільський голова Роман Троцюк, з дня на день у селі чекають на надходження 200-т тисяч із обласного бюджету. Їх теж витратять на відновлення будинку.

Читайте також: «Дітям сказав: Все, нас бомблять». Як село на Волині оговтується після падіння безпілотника

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцьку всю ніч шукали хлопчика, який загубився
Наступна новина З Волині до Польщі передадуть україномовні книги для біженців
Схожі новини