Обираємо героя вересня на «Першому»

«Перший» розповідає про успішних і непересічних людей. Зі сторінок видання читачі дізнаються про волинських спорстменів, бізнесменів, волонтерів, митців… Їхні долі, шлях успіху, рецепти перемог не залишають байдужими.

Нижче – перелік людей, про яких «Перший» писав у вересні. Хто вам найбільше запам’ятався? Чиї думки і розповіді вразили вас найбільше? 

Голосуємо! Той, за кого проголосує найбільше людей, отримає звання «Герой місяця на Першому».

Голосування відбуватиметься на сторінці у Фейсбуці за цим посиланням. Для цього необхідно вказати номер обраного вами героя у коментарях. Зараховуються тільки коментарі під оригінальним дописом. Коментарі під репостами допису на інших сторінках та в особисті повідомлення сторінки «Першого» враховуватись не будуть!

Претенденти на звання героя чи героїні вересня

№ 1 – стилістка Катерина Ляшенко

На відміну від дівчаток, які з дитинства обстригали ляльок, потайки від мами «рівняли» своє волосся і мріяли стати перукарями, Катя про цю професію не думала. Пригадує, що в дитинстві часто бувала в салонах краси з мамою, та й в бабусі був свій педикюрний кабінет. І хоч почувалася у цій індустрії, як «риба в воді», про те, щоб самій пов’язати життя із чужими зачісками – не задумувалась.

Закінчила школу і пішла здобувати вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент організацій". Але доля вирішила інакше…

Більше тут: «Найбільша біда майстрів – пінтерест та інстаграм», – луцька стилістка Катерина Ляшенко


№ 2 – музикант Павло Зінін 

Павло - звичайний устилузький парубок. Йому 33. Ріс у родині музикантів. Певний час грав у рок-гурті «Інші». Викладав у школі. Перекладав з англійської. 9 сезонів відбув на заробітках у Польщі. Увесь цей час думав про свій проект, збирав гроші, читав книжки і таки його втілив. Він відкрив в Устилузі кіоск із кавою.

Поява його кіоска стала маленькою містечковою сенсацією. Бізнес тут зачинають рідко. А він ризикнув.

Більше тут: Пий каву, сортуй сміття. Як музикант Павло відкрив кавовий кіоск і вчить Устилуг бути іншим


№ 3 – голова Волиньради Ірина Вахович 

Докторка економічних наук, професорка. Донедавна – завідувачка кафедри фінансів Луцького національного технічного університету.

У 2015 обрана депутаткою Волинської обласної ради в окрузі №54. Членкиня фракції УКРОП.

У 2017 стала головою бюджетної комісії облради.

У липні 2019 (після того, як Ігор Палиця став народним депутатом) обрана головою Волинської обласної ради. 

Більше тут: «Був дзвінок: «Ну що, готова?». Ірина Вахович. ІНТЕРВ'Ю


№ 4 – Сім’я – Юрій, Яна та Данило Вахули 

Юрій і Яна – львів’яни. Та познайомились не в рідному місті, а під час відрядження у Луцьку. І згодом, обираючи місце для своєї сім’ї, вирішили, що будуть жити саме тут.

Кажуть, у такому рішенні було зовсім трошки романтики, більше – прагматичних «плюсів». Бо місто – без хаосу, тут вдається без поспіху все встигнути, а життя в ЖК «Струмочок», де поселилися, нагадує американські серіали з дитинства…

«Ми так ділимо територію: наші таунхауси – це Мелроуз, а котеджі поруч – це Беверлі-Хіллз», – жартує господар.

Більше тут: «Ми живемо в Мелроузі, а поруч – Беверлі-Хіллз». Історія львів’ян, які переїхали на Волинь 


№ 5 – політик Володимир Бондар

Один із найдосвідченіших політиків Волині. Лучанин. Випускник історичного факультету СНУ. Зі студентської лави – в активній громадській роботі. Згодом – у політичній. У 2002 р. обраний народним депутатом від «Нашої України». Після Помаранчевої революції, 4 лютого 2005 р., указом Президента Віктора Ющенка призначений на посаду голови Волинської ОДА на заміну Анатолію Французу (до 2007 р.). 

Згодом – радник Президента. Тривалий час працював у бізнесі. У 2015 р. втретє обраний депутатом облради. Після Революції гідності претендував на посаду голови Волинської облради разом із діючим головою з Ігорем Палицею. Очолює фракцію «Солідарність» у Волинській облраді. З 2016-го – заступник голови Держлісагентства України.

Більше тут: «Гляньте, кругом ліс»... На офісі у Володимира Бондаря


№ 6 – екоактивістка Катерина Демидюк

29-річна лучанка разом з подругами заснувала бренд Simple, який шиє екотовари. Основний продукт - сумки і торбинки, що замінюють пластикові пакети.

Дівчина запевняє, що у її торбинки можна покласти будь-яку рослинну їжу – від овочів та фруктів до борошна. 

А все почалось із буденної ситуації. Одного дня Катерина прийшла з магазину, де звично поскладала все в одноразові пакети, подивилась на свої покупки і зрозуміла: все, далі так бути не може. 

Більше тут: «Про нас знають у Києві та Одесі, але не в Луцьку». Як на Волині роблять бізнес на еко-торбах


Голосування триватиме протягом тижня. Результати будуть відомі 8 жовтня. Проголосувати можна ТУТ.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині здадуть в експлуатацію дев'ять амбулаторій. Сказали, у яких селах
Наступна новина Почали друкувати банкноти номіналом 1 000 гривень. Нові гроші з'являться в обігу 25 жовтня
Схожі новини