Медицина
Здоров'я Плюс

Здоров'я Плюс

Контакти:
м. Луцьк, проспект Грушевського 12 Тел. +380965885757; +380663585757
Сайт:
https://dentist-plus.lutsk.ua/

Красива посмішка – краща прикраса будь-якої людини, незалежно від віку і соціального статусу. І дбати про здоров'я своїх зубів слід регулярно та хочеться це робити в умовах комфорту, професіоналізму і доступних цін!. Клініка «Здоров+» - це якісна стоматологія у Луцьку. Ми надаємо профілактичні та лікувальні послуги різних видів за адекватними цінами, також доступне протезуванні, імплантація, ортодонтія. У клініці працює власна зуботехнічна лабораторія, отже ми несемо відповідальність за якість матеріалу!
Ми прагнемо забезпечити індивідуальний висококваліфікований комплексний підхід для кожного відвідувача і робимо все для того, щоб від відвідування нашої клініки у вас залишалися тільки приємні враження.

В затишній атмосфері клініки вас чекають:
* Упорядковані кабінети і приємна атмосфера;
* Ввічливе і уважне обслуговування;
* Персональний підхід до кожного клієнта;
* Новітнє технічне оснащення, сучасні інструменти і матеріали;
* Високий професіоналізм сертифікованих фахівців за кожним стоматологічним напрямком;
* Контроль якості і надання гарантій;
* Невисокі ціни, акції та бонусні програми для постійних пацієнтів.

Наша клініка

Наші послуги:
Лікування зубів у Луцьку. Лікування карієсу та його ускладнень(пульпіт, періодонтит ), ендодонтичне лікування кореневих каналів.
Реставрація. Реставрація зубів сучасними фотополімерними матеріалами при відсутності частини, або усієї коронки зуба, при дефектах та інших естетичних недоліках.
Естетична стоматологія. Відбілювання зубів(в домашніх умовах- щадящий метод ) ,прикраси на зуби(ксайси та твінкелзи)
Професійне чищення зубів. Зняття м̓ яких зубних відкладень, каменю, "нальоту курця". Чищення та полірування професійними пастами.
Ортопедичні послуги. Різні види коронок (металокераміка, металопластмаса), литі коронки, протези бюгельні (із замковим кріпленням і без замків), знімні протези,  вініри , керамічні вкладки.
Ортодонтичні послуги. Різні види діагностики: клінічної , рентгенологічної та лабораторної. Лікування різних ортодонтичних патологій як знімними (пластинки, трейнери), так і незнімними (брекет-системи різного типу ) апаратами. Прийом проводить ортодонт з великим досвідом роботи .

Стоматологія «Здоров’я» у Луцьку – це те місце, де недорого швидко і якісно виконають всі необхідні процедури для здоров'я та краси вашої ротової порожнини. Приходьте, щоб насолодитися сервісом високого рівня і оцінити професіоналізм наших спеціалістів!

Але перш ніж вирити на слово, переконайтесь в професіоналізмі спеціалістів, а також приємній атмосфері клініки, відвідавши нас!