У Луцьку директорів шкіл обиратимуть на основі конкурсного відбору

У Луцьку директорів шкіл обиратимуть на основі конкурсного відбору

Луцька міська рада затвердила порядок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти.

Про це йшлося 29 листопада під час чергового засідання 34-ї сесії Луцької міської ради, – пише ІА «Волинські новини»

Начальник управління освіти Зіновія Лещенко розповіла, що у зв’язку із відсутністю затвердженого Міністерством освіти типового положення (наразі розробляється) керівник закладу загальної середньої освіти має обиратися на основі конкурсного відбору, проведеного відповідно до Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів державної форми власності, тому є потреба у прийнятті тимчасового положення про призначення керівників навчальних закладів міста Луцька.

З її слів, порядок проведення конкурсного відбору розроблявся на основі постанови Кабінету міністрів, а також прикінцевих законів про освіту.

До конкурсної комісії будуть входити працівники управління освіти, представники засновника навчального закладу, педагогічного колективу, громадського об’єднання батьків учнів, громадського об’єднання керівників закладів загальної середньої освіти.

Депутат Алла Надточій поцікавилася, на якій підставі до комісії включають працівників управління освіти.

Своєю чергою Зіновія Лещенко відповіла, що включення до комісії представників управління передбачає Закон України «Про місцеве самоврядування», також управління освіти відповідає за те, аби керівник навчального закладу був компетентним.

Опісля голосування за проект рішення за основу депутат Тарас Шляхтич запропонував внести зміни до положення, аби конкурсний склад комісії затверджувала сесія міської ради, а не міський голова.

Своєю чергою, депутат Євгеній Ткачук зауважив, що фракція «Самопомочі» не голосує за основу, проте вносить зміни. «Як ми можемо підтримувати ці зміни?» - запитав депутат. Тому депутати не підтримали пропозицію свого колеги Тараса Шляхтича.

Обранці громади підтримали проект рішення в цілому більшістю голосів.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Волинь - у лідерах за кількістю ВІЛ-інфікованих
Наступна новина Робочий експеримент: студенти ЛНТУ цілий день працювали у БК «Інвестор». ФОТО
Останні новини
Схожі новини