10-річний ковельчанин з ДЦП потребує допомоги небайдужих

10-річний ковельчанин з ДЦП потребує допомоги небайдужих

На Волині 10-річному хлопчику з ДЦП потрібна допомога. 

На пошту Першого надійшов лист, у якому мама Давида кричить про допомогу. Жінка повідомила, що сім’я проживає у Ковелі. Синок Давид – дитинка із двійні, з’явився на світ завчасно шляхом кесаревого розтину в 6,5-місячний термін з вагою 1100 грамів.

«Лікарі практично не давали шансів на життя хлопчика, півтора мiсяці реанiмацii... Давiд - важко пристосовувався до життя: легенi погано працювали, часто переставав дихати, був дуже слабенький, постiйно був пiд наглядом. В 1,5 Давiду поставили дiагноз - ДЦП спастична диплегiя…», – повідомляє волинянка.

Тато хлопчикiв покинув, сказавши,що такi дiти йому не потрiбнi… Жінка знайшла необхідне лікування для хворога сина у Мiжнародній клiнiці вiдновного лiкування iм.Козявкiна, що в Трускавцi.

«Пiсля пройдених курсiв лiкування в клiнiцi, синок досягнув великих результатiв: він може перевертатися, повзати, сидіти, вставати біля опори, ходити з пiдтримкою за ручки, може невелику вiдстань пройти, тримаючись за одну ручку. Давид навчається за індивідуальною програмою. Лікарі дають хороші прогнози і кажуть, що синочок зможе самостійно ходити, але для цього потрібно i далi проходити курси реабілітації в клiнiцi 3 рази на рік, щоб не втратити позитивної динаміки одужання», –зізнається ковельчанка. 

Курс лікування дуже дорого коштує – 12 000 грн на лiкування + 3000 грн на проживання пiд час лiкування! На наступний курс лiкування сім’я записана в березнi 2018.

Але у жінки таких грошей не має, тому змушена звертатися про допомогу.

Кошти можна пересилати на собистий рахунок: карта Приват 5168 7551 0703 3363 (для Крошки Iнни). Номер тел. 0968506482. 

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Кварцяний не покидає «Волинь». ВІДЕО
Наступна новина Красуні з модельного агентства Марини Занюк дефілюють в одязі світових дизайнерів
Останні новини
Схожі новини