Міністерство у справах ветеранів України спільно з представництвом Міжнародної організації з Міграції в Україні розробило та запустило е-Карту послуг для ветеранів війни в громадах.
Про це йдеться на сайті Мінветеранів.
Е-Карта доступна на платформі е-Ветеран, на ній ветерани та ветеранки, їхні родини, сім’ї загиблих захисників і захисниць можуть знайти послуги, що пропонує для них державою, а також недержавні й міжнародні організації.
Користувачі мають змогу відфільтрувати таку інформацію за:
- місцем надання послуг у областях та громадах;
- типами послуг;
- їхнім описом, категорією отримувачів та умовами надання.
На порталі представлені різні послуги: від психологічної підтримки, медичних програм, патріотичного виховання, мистецтва до всього необхідного для розвитку ветеранських об’єднань та підприємницьких ініціатив ветеранів.
Наразі на порталі визначено 7 542 послуг.
«E-Карта – це агрегатор даних, якого бракувало ветеранській спільноті. Тепер усе, що потрібно ветеранам і ветеранкам, можна швидко знайти через свій смартфон або комп’ютер, зазначивши лише область або територіальну громаду. Е-Карта – це, в першу чергу, інструмент інформування про можливості розвитку й допомоги для ветеранів і ветеранок у їхніх громадах. У той же час, це єдине місце, де інформація подана простою мовою про те, що можна отримати просто тут і зараз», – говорить в.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун.
Алгоритм роботи з е-Картою досить простий:
- користувач заходить на сайт;
- відфільтровує область, громаду, тип послуги;
- читає назву та опис опцій, що надаються у межах послуги;
- бачить адресу, приходить, подає заяву на послугу або відразу її отримує.
У випадку, якщо користувачу трапилася неточну чи неповна інформація –повідомити у структурний підрозділ ОВА, на який покладені функції з питань ветеранської політики.
Е-Карта є «живим» інструментом, який оновлюватиметься щодня. Тепер команда міністерства в процесі залучення обласних адміністрацій, громад, місцевих громадських організацій та бізнесу.
«Велику роль у якісному наповненні е-Карти послуг у громадах для ветеранів та ветеранок війни відіграють представники структурних підрозділів ОВА з питань ветеранської політики, адже на них покладена функція координації процесу на рівні області, що значно пришвидшує роботу та покращує якість наданої інформації», – пояснює заступник Міністра у справах ветеранів Руслан Приходько.
Звертаємо увагу, що на е-Карті можуть бути відображені адреси надання послуг на тимчасово окупованих територіях або в зонах ведення активних бойових дій, проте це зареєстровані адреси, а самі послуги переміщені в безпечні регіони.
Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.