Уряд запустив платформу, на якій зібрані всі доступні послуги та можливості для ветеранів

Уряд запустив платформу, на якій зібрані всі доступні послуги та можливості для ветеранів

Міністерство у справах ветеранів України спільно з представництвом Міжнародної організації з Міграції в Україні розробило та запустило е-Карту послуг для ветеранів війни в громадах.

Про це йдеться на сайті Мінветеранів.

Е-Карта доступна на платформі е-Ветеран, на ній ветерани та ветеранки, їхні родини, сім’ї загиблих захисників і захисниць можуть знайти послуги, що пропонує для них державою, а також недержавні й міжнародні організації.

Користувачі мають змогу відфільтрувати таку інформацію за:

  • місцем надання послуг у областях та громадах;
  • типами послуг;
  • їхнім описом, категорією отримувачів та умовами надання.

На порталі представлені різні послуги: від психологічної підтримки, медичних програм, патріотичного виховання, мистецтва до всього необхідного для розвитку ветеранських об’єднань та підприємницьких ініціатив ветеранів.

Наразі на порталі визначено 7 542 послуг.

«E-Карта – це агрегатор даних, якого бракувало ветеранській спільноті. Тепер усе, що потрібно ветеранам і ветеранкам, можна швидко знайти через свій смартфон або комп’ютер, зазначивши лише область або територіальну громаду. Е-Карта – це, в першу чергу, інструмент інформування про можливості розвитку й допомоги для ветеранів і ветеранок у їхніх громадах. У той же час, це єдине місце, де інформація подана простою мовою про те, що можна отримати просто тут і зараз», – говорить в.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун. 

Алгоритм роботи з е-Картою досить простий: 

  • користувач заходить на сайт;
  • відфільтровує область, громаду, тип послуги;
  • читає назву та опис опцій, що надаються у межах послуги;
  • бачить адресу, приходить, подає заяву на послугу або відразу її отримує.

У випадку, якщо користувачу трапилася неточну чи неповна інформація  –повідомити у структурний підрозділ ОВА, на який покладені функції з питань ветеранської політики.

Е-Карта є «живим» інструментом, який оновлюватиметься щодня. Тепер команда міністерства в процесі залучення обласних адміністрацій, громад, місцевих громадських організацій та бізнесу. 

«Велику роль у якісному наповненні е-Карти послуг у громадах для ветеранів та ветеранок війни відіграють представники структурних підрозділів ОВА з питань ветеранської політики, адже на них покладена функція координації процесу на рівні області, що значно пришвидшує роботу та покращує якість наданої інформації», – пояснює заступник Міністра у справах ветеранів Руслан Приходько. 

Звертаємо увагу, що на е-Карті можуть бути відображені адреси надання послуг на тимчасово окупованих територіях або в зонах ведення активних бойових дій, проте це зареєстровані адреси, а самі послуги переміщені в безпечні регіони.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «32 роки дарував мені квіти, а тепер приходить у снах»: спогади дружини про загиблого чоловіка
Наступна новина «Незнайомий голос в слухавці сказав: «Шукайте!»: історія волинянки, яка втратила на війні чоловіка
Останні новини
Схожі новини