#ХорошіЛюдиНавколоНас ( Іванна Костюк )

#ХорошіЛюдиНавколоНас ( Іванна Костюк )

Епіграф: «Бути елегантною не означає кидатися в очі, це значить – врізатися в пам'ять...» (Джорджіо Армані)

Іванна Костюк – журналістка, спеціаліст SMM, прекрасна ведуча та просто чарівна дівчина. Багато хто знає її як відеоведучу та людину, котра «приклала руку» до запуску та розвитку багатьох інтернет-проектів на Волині, але я хотів би розповісти вам про іншу Іванку, роботу якої бачать, але не знають, хто її робить… 

Вже за традицією розкажу, як я познайомився з такою чарівною Іванкою.

Орієнтовно 2 роки тому я організовував перший «сольний» концерт гурту «Epolets», сказати, що абсолютно все робив сам я, не можу, бо було дуже багато порад та допомоги від моїх друзів, тоді ще тільки зароджувався NLL Promo Grоup, як самостійної та вже невід’ємної частини концертної культури міста Луцьк.

І в плані підготовки до самого концерту, якраз тоді, коли планувався «розпис дня по годиннах», мені зателефонувала, тоді ще невідома дівчинка і почала домовлятися про інтерв’ю з солістом. Це була Іванна.  

Мені здалося, на перший погляд, що це вже дуже досвіченна журналістка. Вона так прямолінійно та професійно зі мною спілкувалася, що я навіть в один момент себе зловив на думці, що ще не готовий до самостійної організації концертів. Але так як я вже мав відповідальність перед людьми, у мене і гурт повірили, тож відступати було пізно та нерозумно.

Вже на самому концерті я познайомився з Іванкою. Не буду розповідати деталі того наднервового концерту, але факт залишається фактом – познайомилися ми тоді. 

Іванка, скільки її пам’ятаю, завжди любила якісну музику. Мало хто знає, але завдяки саме її роботі, наполегливості та трішки наглості у Луцьку виступило багато гуртів. Наприклад, «NOTES» (Дніпро) та «Дай Дарогу» (Брест, Білорусь). І всі концерти, які організовувала ця дівчина, максимально проходили у переповнених залах, в хорошій, ба, більше – дружній атмосфері.

Іванка також неодноразово була ведучою на різних фестивалях, днях міста та вечірках. Я дуже мало бачив таких запальних ведучих, котрі можуть розвеселити будь-яку публіку.

Дуже мало відвідувачів міських заходів знають про те, що програма дуже часто змінюється в останній момент, а написати повноцінний сценарів для ведучих дуже складно. Це стається тоді, коли хтось не встигає на виступ, хтось ще не налаштував обладнення і т.д.. І це є визначенням рівня ведучого, як він чи вона справиться з цим.

Іванка теж через це пройшла: сценарію не було, в пару їй поставили ведучого, з яким вона до цього ще ніколи не працювала, до того ж, всього вона ще була МС на вечірній дискотеці. Якщо мене колись запитають – «Іванна Костюк – хороша ведуча чи МС?». Я однозначно відповім, що ТАК.

Напевно, найпозитивніший момент нашої дружби був тоді, коли Роман Милян з гурту «Дикі Серцем» вчив робити Іванку селфі. Під час організованого NLL Promo Grоup їхнього концерту у Луцьку, ми хотіли зробити фото з Романом після концерту. Але освітлення було дуже погане, тож зробити це не виходило ніяк. Тоді Роман забрав в Іванки її телефон та запропонував навчити правильно робити селфі. :)  

Розповідати про цікаві та веселі історії з Іванкою я можу дуже довго, тому що ця людина є суцільним позитивом та генератором хорошого настрою. Колись, напевно, буде більше часу, і я розповім Вам більше, а наразі досить… Головний тезис цієї статті – «Іванка – чудова людина». 

p.s. Іванка – ти неперевершено творча людина. Але не припускай помилки всіх талановитих – не «розпилюйся» на все, спрямуй своє бажання, бачення та працьовитість в одне русло… 

Якщо сподобалося – підтримайте мене стрілочками вгору і буде більше таких статей. Це ще не все, ще далі буде…

Автор: один із засновників та керівник NLL Promo Group Андрій Мацкевич

РЕКОМЕНДУЮ ДО ПРОЧИТАННЯ МОЇ БЛОГИ З РУБРИКИ #ХорошіЛюдиНавколоНас  : 
- Іванна Костюк
- Андрій Костенко
- Олексій Веремійчик


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Показати коментарі (4)
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Горохові прикрили підпільне казино
Наступна новина 10 найяскравіших музикантів, яких мають почути волиняни на фестивалі «Файне Місто»
Останні новини
Схожі новини