9 ознак, що вам потрібно змінити роботу

9 ознак, що вам потрібно змінити роботу

Сьогодні на роботі ви дійшли до точки кипіння, відчуваєте несправедливість по відношенню до вас з боку начальника? Співробітники часто пліткують, а ви нудьгуєте - можливо, варто змінити роботу?, – пише nashamama.com

1. Боязнь роботи
Ви лягаєте спати, побоюючись настання завтрашнього дня. Зі здриганням думаєте про критику начальства, невиконане завдання, штрафи і, можливо, навіть звільнення. Тривалий час не можете заснути.

2. Нудьга
На роботі ви більше «просиджуєте штани», гортаєте Facebook або прокручуєте Youtube. Нудьга - показник того, що в цьому офісі ви тільки розтрачуєте своє життя. 

3. Ви занадто часто скаржитеся
На роботі ми проводимо 80% свого часу, і від того, в які емоційні кольори забарвлений цей час, залежить загальний рівень самопочуття. Якщо ви постійно скаржитеся на співробітників, начальство, своє робоче місце, свої проекти - ви на хибному шляху.

4. Вас приваблюють інші компанії
Ви впевнені, що десь краще і цікавіше. Наприклад, є компанії, де стане в нагоді ваша чудова англійська мова. Або десь пропонують закордонне відрядження і більше спілкування з клієнтами. Ви хочете виступати на великих конференціях і писати статті. Можливо, ви маєте рацію і варто рухатися вперед.

5. Ви мало часу приділяєте сім'ї
Буває, що коли ви запускаєте новий проект, ваші діти не бачать вас по кілька днів. Але якщо ви зриваєтеся на них через стрес на роботі, якщо бос і нервові клієнти дзвонять вам вечорами і на вихідних, задумайтеся, чи на правильні речі ви витрачаєте свій час. 

6. Робота шкодить здоров'ю
Через стрес у вас болить спина, іноді сіпається око і ниє рука. Ще гірше, якщо ви випиваєте кілька келихів вина, тільки щоб не думати про погане. Або ви працюєте так багато, що у вас немає часу займатися спортом, добре харчуватися або спати.

7. Негативне робоче середовище
Колеги постійно скаржаться, а ваш бос незадоволений всім навколо. Не варто оточувати себе негативом, особливо якщо ви емоційна і сприйнятлива людина. Таке оточення суттєво знижує рівень VQ (коефіцієнт життєвої енергії), викликає апатію і байдужість. 

8. Вам складно висловлювати свою думку з робочих питань
Свобода висловлювати відкрито свої думки - один з ключових показників лояльного середовища. Якщо цього немає - привід задуматися: «А що, власне кажучи, я тут роблю?»

9. Ви виправдовуєте свою роботу
«Бос нестерпний, зате обіди оплачують». Ви виправдовуєте роботу, але в глибині душі знаєте, що мінуси переважують плюси. У психології це називають «комплекс жертви»: людина виправдовує свою бездіяльність на перший погляд об'єктивними причинами, виставляючи себе жертвою обставин. Така позиція часто призводить до стану депресії.
 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина 48 шкіл на Волині потребують термінової реконструкції
Наступна новина Маленьких волинян запрошують на індіанську вечірку
Останні новини
Схожі новини