Lyubov Shekel 14:45 konkurent.in.ua 0
1

Антимонопольний комітет виявив порушення у роботі виконкому Луцької міськради

Виконавчий комітет Луцької міської ради звинувачують у порушенні конкуренційного господарства на ринку реалізації товарів, надання послуг і виконання робіт у тимчасових порудах.

Про це повідомляє прес-служба Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Під час проведення дослідження територіальне відділення розглянули справу про порушення конкуренційного законодавства виконавчим комітетом Луцької міської ради.

Так, виконавчий комітет Луцької міської ради відмовив одному з хлібопекарських підприємств області у розміщенні тимчасових споруд для реалізації хліба та хлібобулочних виробів на території міста Луцьк.

Як зазначається у повідомленні, цими діями було встановлено порушення у вигляді антиконкурентних дій органів місцевого самоврядування щодо прийняття та застосування рішення від 02.08.2012 №528-1 "Про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька" всупереч вимогам Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.10.2011 №244.

Адміністративна колегія Антимонопольного комітету зобов'язала виконавчий комітет Луцької міської ради припинити зазначені порушення.

Читати далі

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Коментарі0

Залишити коментар