#Бандерштат : день другий. Рубрика #Бомбануло #0 (ОНОВЛЕНО)

#Бандерштат : день другий. Рубрика #Бомбануло #0 (ОНОВЛЕНО)

Застереження: людям без почуття гумору та без логічного мислення прочитання данного тексту НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ !!! (а також філологам – щоб не травмувати Вас). 

Фото чесно та добросовісно запозичені у:  Павло Березюк,  сайт «Волинські Новини», Андрія КостенкаРомана Невестенко-Домбровського та інтернет. 

Читати ще --- #Бандерштат: день перший. Враження

Давайте розберемо весь день по окремих розділах : 
- Музика та сцени. 
Сьогодні від знайомих дівчат почув, що Сергій «Колос» Мартинюк коли дівчата, висказали свої мінімальні негативні відгуки про відсутність улюблених учасників музичних сцен фестивалю, дуже зрадів, мовляв (не дослівно): «Хоч хтось каже правду :-)». Так ось, пане Сергію, я так подумав і теж скажу своє маленьке «фе» стосовно відсутності деяких можливих учасників фестивалю :  Сергій Мартинюк - де матьтвоюперековінька Винник? Коли вже ? Ну коли ? Знаю з достовірних джерел, він давно вже мріє попасти на головну сцену фестивалю !!! Готовий зберати не тільки стадіони, паби чи весілля заради того щоб попасти на Бандерштат – сам мені казав останнього разу !!! Якщо Ви пане Сергію, в найблищий час не дасте відповідь на його участь у фестивалі в наступному році – повірте, я почну акцію по відкликанню Вас з посади арт-директора фестивалю, будуть і палатки і підписи і скандальні інтерв’ю у ЗМІ (ну тобто все як завжди у Луцьку робиться – шуміха-шуміх почнеться). Вам воно треба ? Я твердо переконаний що сотні «молодих мам» Луцька, Джульєт, «малишок» і просто «не Віталіків» заслуговують на його виступ у рамках концертної програми !!! Тому чекаю на Вашу офіційну відповідь на данне звернення !!!».

(для тих хто не зрозумів мова йде про Віктора Винника лідера легендарного гурту «МЕРІ»).

Йдем далі… Стосовно суперечливої теми – виступу гурту «Скрябін». Чесно, в мене не піднімаються пальці над клавіатурою, щоб писати про цей гурт щось погане… навіть чисто з поваги до Кузьми, який зробив величезний вклад у розвиток та встановлення української музики… Тому краще нічого, а ніж про те що відбувалося на сцені під час виступу...

Серед бандерштатівців розповідають, що є ціла секта, під назвою «свідки НЕ участі «Фіолету» на головній сцені фесту». Я в це звісно не вірю, бо всі секти які існують на теріторії Волинської області можна побачити на сайті ЦВК (центральної виборчої комісії), але згадується один рік… давно вже це було.. ще коли «тиха сцена» була справді тихою і проводилася поночам...  тоді гурт насправді виступав в акустичному варіанті… вірити чи ні в мої слова – це лише за Вами, любі мої читачі…

- Bander Food Fest (від Lutsk Food Fest)

Нарікань та притензій від мене, як «НЕ в меру упітаного человека» НЕМА !!! «KartoFUN» – нейкращі, дуже смачно. Для тих хто ще не спробував – мершій 3-го дня куштуйте, бо як я приїду на фест все знову зїм :). 

«Гаряча Собака» – вибачте за ненавмисно зламаний стілець, я не винен – то все надсмачні картофанчики, мій голод і неідеально рівний «англійський» газончик на теріторії фесту :). 

Для тих хто ще не підписався та не слідкує за новинами брендового, гастрономічного, надцікавого та просто прекрасного фестивалю Lutsk Food Fest, ось Вам посилання --- https://www.facebook.com/lutskfoodfest

- Декілька слів про день по фото.

А їй хтось сказав перед виступом, що фестиваль безалкогольний ? 

Комусь надтогучно у Луцьку, а хтось народжується навмисно за місяць до фестивалю, щоб потрапити на нього :)

Обличчя шефа, коли «підопічний» розказує всі секрети (дивіться на Еллу :) ) :

Андрій Кравченко – які «плюси» ? Тільки робота в «полі», тільки ВН, тільки Бандерштат і тільки РОКККККККК 

Пісенька про персонажів, котрі пишуть що їм дуже шумно у Луцьку під час фесту… Продовжіть --- «...Українська , залізниця , круті рейки стрьомні шпали …. (продовження надіюсь знаєте, якщо ні – то гугліть).

до речі, про це вийде окремий блог – тому чекайте. 

Анастасія Передрій – твоє обличчя, коли вчора «Без Обмежень», сьогодні «Фіолет» рекламують зголовної сцени радіостанцію «КраїнаФМ».

Бандформування «стендаЛь» розширується… любителі літератури остерігайтеся «Синьої Папки» – вони можуть захопити Вас в свої тендітні «лапки» і ніколи більше не відпустити… А їх «фюєр» Елла Яцута заставить кожного купувати книги нового та універсального луцького видання, а ще примусить відмічатися на кожній презентації чи літературних «поклоніннях»… Бійтеся «Синьої Папки» !!! 

п.с. Бррррр… написав і самому страшно стало, що почну скоро читати якісне фентезі, таке як «Айхо»…

п.п.с. Фестиваль «Задзеркалля» – я б на вашому місці боявся б «фюєра у юбці» – може зробити поглинання Вас у паутину «Мерідіан Луцьк» на майбутьньому… Якщо що, то носіть при собі часник – бо тільки такі бояться ціього амулету, як ця «групіровка», котра ночами не спить і щось постійно придумує...

Сенсація !!! Учасники фестивалю бються !!! Не на життя, а … а за звання переможця… Скандали. Інтриги. Разледування.

Сергій… я знаю, що дістав тебе вже згадками у цьому блозі, але… Попереджай дівчат перед фото, щоб виключали функцію «стирання зморщок», а то з одруженого, серйозного музиканта та мущини, можеш в один момен перетворитися на мягко кажучи «не дуже» серйозного, і не дуже «мужчину»…
п.с. «… а брови где ?»

«Бандерштатівські Інь-Янь» ...

«Красіво житі не запретіш...»

Спеціально для Павла Березюка – «Як же ж ви всі заїбали зі своїми матами…!!!»

В кожному із нас живе дявол ---

(фото з першого дня) Тут без слів, просто хештег – #ВипустітьЖуковськуПомінятиНарядУГримерціМашиніМяча
п.с. жаль що останній рази NLL Promo Grоup (Наш Луцьк Life Promo Grоup) був оголошенний як партнер фесту тільки 3 роки назад… А за квиточки безмежно дякую організаторам, бедемо рости і розвиватися, щоб досягти рівня фестивалю, бо насправді (без приколів) ми робим концерти гуртам у Луцьку у пабах і інших заходах, ще до того як це стало менстрімом – Без Обмежень, ПаніВалькова, Акуте, Дай Дарогу, МЕРІ, Біла Вежа і ще більше 80-ти концертів без фінансування, але із задоволенням для відвідувачів та музикантів… ЛЮДИ ЦІНУЙТЕ СВОЄ – РІДНЕ – УКРАЇНСЬКЕ !!! (і приходьте на концерти осеню :) )

Пане народний депутат, я теж згідний з Вашою думкою, що мій цей експеремент з блогом заслуговує «лайка» та коментаря від Вас особисто та всіх відвідувачів фестивалю (на всі прикріплені в низу мої сторінки та проекти))) 

На цьому поки досить … Якщо сподобався формат – став стрілочку вгору на цій публікації, і після 50-ти стрілочок – вийде наступна частина… 

Якщо сподобалося – підтримайте мене стрілочками вгору і буде більше таких статей. Це ще не все, ще далі буде…

Автор: один із засновників та керівник NLL Promo Group Андрій Мацкевич

Слідкуй за мною у соціальних мережах: 

ФБ : 


Інстаграм: 


ГО «Волинський Актив Молоді» (група на ФБ): https://www.facebook.com/groups/volynactiv/
ГО «Волинський Актив Молоді» (інстаграм):


Наш Луцьк Lіfe (сторінка на ФБ) : 

 


Наш Луцьк Lіfe (група на ФБ) : 


NLL Promo Grup (Наш Луцьк Life Promo Grup) група на ФБ : 


NLL Promo Grup (Наш Луцьк Life Promo Grup) сторінка на ФБ: 

 

 

 

 

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Показати коментарі (3)
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Перший день «Бандерштату»: відеозвіт від Богдана Коваля
Наступна новина Історія одного луцького Кларка Кента: вдень - на роботі, вночі - патрулювання
Останні новини
Схожі новини