Буряти з чеченцями вчинили масову перестрілку поблизу Чорнобаївки

Буряти з чеченцями вчинили масову перестрілку поблизу Чорнобаївки
Буряти. Фото з сайту Informnapalm.org

В окупованій Киселівці, що у Чорнобаївській сільській громаді Херсонської області, відбулась перестрілка між військовими рф чеченської та бурятської національності.

В нічному інциденті відзначились по понад 50 учасників з кожного боку. Точна кількість поранених і загиблих наразі невідома, – повідомило 29-го квітня Головне управління розвідки Міністерства оборони України. 

«Причини міжетнічного конфлікту полягають в небажанні бурятів вести наступальні бойові дії та «нерівноправність» умов з чеченцями. Останні взагалі не бувають на передовій, залишаючись в тилу виключно в якості «загороджувальних загонів».

Їхнє завдання – спонукати підрозділи окупантів до активних дій. Тобто, відкривати вогонь по тому, хто намагається відступати», – йдеться у повідомленні. 

Ще одна причина, за даними розвідки, – нерівномірність розподілу награбованого. Основний «зиск» від мародерства отримують ті ж чеченці.

З причини небажання брати участь у наступальних діях виник конфлікт між командирами та особовим складом підрозділів ЗС фр в окупованій Федорівці Запорізької області.

Росіяни жаліються місцевим жителям на обман при підписанні контрактів та отриманні згоди на участь у бойових діях.

З’ясувалось, що російським контрактникам була обіцяна операція за «кримським сценарієм». Тобто, відсутність спротиву з боку України, виділення житла на зайнятих територіях та спокійне проходження служби.

Побачивши реальну картину, багато росіян відмовилось вести подальшу службу. Це спричинило конфлікт, розбиратися в якому прибули представники ФСБ.

Частину військовослужбовців після проведених допитів вивезли в невідомому напрямку. До місця несення служби вони не повернулись. 

Нагадаємо, більшість загиблих росіян в Україні - військовослужбовці з небагатих регіонів. Найвищі втрати у двох республіках рф – Дагестані та Бурятії.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині у ліцеї вчителі, школярі та переселенці шиють військову амуніцію
Наступна новина В Україні поки не підвищуватимуть ціни на газ
Останні новини
Схожі новини