Прямий ефір «Луцького радіо»

Чи реально взяти позику в компанії Binixo

Чи реально взяти позику в компанії Binixo

У наших співвітчизників одне лише слово «позика» викликає недовірливу посмішку. Їх можна зрозуміти, адже багато років людей привчали до того, що при оформленні кредиту вони неодмінно потраплять у халепу і не встигатимуть сплачувати відсотки. Фінансові та банківські установи частенько вживали не досить коректні методи діяльності, оскільки про деякі умови надання кредиту було вказано дрібненьким шрифтом, в самому кінці угоди.

Але у Binixo Україна зовсім інші принципи й підходи. Тут прагнуть реально допомогти позичальнику вирішити свої фінансові проблеми на вигідних умовах і зміцнити власні позиції на ринку надавання фінансових послуг, а не отримати одноразовий прибуток при сумнівних маніпуляціях.

Чим відрізняється компанія, що надає кредити, від інших установ

Binixo кредит є доступним для усіх громадян, включаючи студентів і тимчасово безробітних. Як стверджує статистика, зазвичай людині необхідно до 10 000 гривень на місяць. Таку суму погасити цілком реально, тому компанія ставиться до клієнтів лояльно і з розумінням. Тут ніхто не вимагатиме довідки з місця роботи про доходи, підтверджень своєї позитивної фінансової історії, а також шукати поручителів. У компанії чудово розуміють, що такі вимоги є формальними, а всі документи можна при бажанні підробити, тому не ставлять позичальника у становище шахрая.

Великими перевагами компанії є:

  • цілодобове обслуговування;
  • прийняття рішень на протязі 15 хвилин;
  • надання новим клієнтам безвідсоткової позики.

Щоб люди переконались, що працювати з компанією вигідно і безпечно, кредити Бініксо до 4 000 гривень надаються новим позичальникам безвідсотково.

Щоб отримати кредит онлайн, необхідно всього лише заповнити просту форму. Ані документів, ані відповідей на неприємні запитання тут вимагати не стануть. Визначити суму і термін позики можна за допомогою калькулятора на сайті. Позичальник проведе розрахунки і визначить, яка саме в нього складеться фінансова картина. Переконавшись, що усі умови його цілком влаштовують, він підпише прозору і зрозумілу угоду. На відміну від багатьох інших фінансових організацій, тут його квапити ніхто не стане.

Підписуючи угоду на сайті Binixo.com.ua, людина буде впевненою, що відсоткових ставок ніхто змінювати не буде. Якщо позичальник мав сумнівну кредитну історію, йому не доведеться доводити свої добросовісні наміри. У компанії добре розуміють, що в умовах кризи будь-яка людина могла опинитися у складній фінансовій ситуації і припустити деякі відхилення від умов угоди з банками. Але і на сумнівний шлях ніхто позичальника не наштовхуватиме, підробляти історію йому не доведеться.

Кредити онлайн на карту вигідні тим, що за отриманням готівки не буде необхідності їхати до офісу чи звертатися у касу. Людині не доведеться стояти в чергах, а також ризикувати збереженням грошей. Коли вона отримає позику, то зможе не знімати в банкоматі усю суму, а використовувати її для безготівкових розрахунків чи тратити по частинах. Повертати кредит так само зручно, як і брати. Для цього багато часу витрачати не доведеться, тому що у компанії все зроблено для зручності клієнтів.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Грона небувалих розмірів: у волинянина в господарстві – майже 60 сортів винограду. ФОТО
Наступна новина На господаря виснаженого собаки в Луцьку написали заяву у поліцію. ФОТО
Останні новини
Схожі новини