Чоловік порахував, скільки насправді слоненят в удаві з мультика «38 папуг»

Чоловік порахував, скільки насправді слоненят в удаві з мультика «38 папуг»

У першій серії відомого мультика "38 папуг", мавпочка, слоненя і папуга намагаються поміряти, яка ж довжина в удава.

В результаті виявилося, що довжина удава – 38 папуг, 5 мавпочок і 2 слоненяти.

Тривалий час ця система підрахунку обурювала Станіслава Березіна.

"Ось у мене кожен раз вибухає мозок і очі наливаються гнівом. Адже тварини використовували абсолютно різний підхід до вимірювання удава.

Папуга вимірює удава НЕ тілом, а кроками. Мавпа крутить колесо, вимірюючи удава довжиною кола, в яку вписано її тіло, типу Вітрувіанської людини Да Вінчі.

А слоненя виміряв удава теж довжиною кола, але тільки тієї, в яку вписаний квадрат, утворений підстав його чотирьох ніг", – написав Березін на Facebook.

Тоді виходить, що величини 38, 5 і 2 абсолютно не тотожні. Чоловік взяв за основну одиницю виміру папугу і запропонував свої розрахунки.

Відомо, що удав – це 38 папуг.

"Навколо слона удава обернули 2 рази. Не будемо брати до уваги товщину удава, щоб не ускладнювати. Тоді виходить, що ноги слоненяти, утворюють квадрат з діагоналлю, рівну діаметру кола, складеного вдвічі удава. Маючи довжину окружності 38, неважко вирахувати діаметр. Він дорівнює 6, – пояснив Березін.

Обчислюємо сторону квадрата, де 6 – гіпотенуза рівнобедреного прямокутного трикутника. Це 4,2. Нехай крок слоненяти дорівнює відстані від крайніх точок задньої і передньої ніг. Таким чином, якби слон вимірював удава тим же методом, що і папуга, то вийшло б 9. Тобто 9 слоненят, але ніяк не 2".

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Депутати працюють над проектом обласного бюджету
Наступна новина Чи приєднають волинське село до Торчинської ОТГ? ВІДЕО
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні