Де краще робити ставки

Де краще робити ставки
Фото ілюстративне

У мережі існує кілька сотень різних букмекерських контор, кожна з яких працює за своїми унікальними правилами. Звичайно ж, загалом правила всіх БК ідентичні. Гравець проходить реєстрацію, поповнює свій ігровий депозит, вибирає коефіцієнт у лінії букмекера, укладає заклад, якщо воно виявиться виграшним, отримує на свій рахунок гроші, виграні за ставкою. Однак, на кожному із зазначених етапів, у конкретній букмекерській конторі можуть існувати свої нюанси, які обов'язково обумовлені у Правилах. Саме з цієї причини, перш ніж починати робити ставки у тій чи іншій БК, слід уважно вивчити її Правила.

Вибір підходящої букмекерської контори є досить трудомістким і непростим завданням, на вирішення якого новачок може піти багато часу. Щоб прискорити процес, необхідно звернутися за допомогою до спеціалізованих сайтів, які займаються висвітленням діяльності букмекерських контор, наприклад  Superbets, де можна швидко ознайомитися з перевагами і недоліками конкретних букмекерських контор, вивчити порівняльний аналіз і вибрати найбільш підходящий для себе варіант.

На що звернути увагу під час виборів БК

Перше питання, на яке повинен собі відповісти гравець, який обирає ту чи іншу БК, - це вітчизняна букмекерська контора чи закордонна? На користь вибору зарубіжної БК можна сказати, що у таких конторах можна знайти певні види спорту чи види ставок, яких немає у вітчизняних конторах. У зарубіжних БК може бути вище коефіцієнти.

Наприклад, якщо гравцеві цікаві кінські стрибки або собачі біги, йому доведеться звернути увагу на спеціалізовані британські БК, які дуже докладно висвітлюють цей аспект беттінга. У вітчизняних конторах у кращому разі можна буде знайти лінію на найбільш популярні змагання, як правило, зі мізерним розписом.

Найвищі коефіцієнти представлені так званих низькомаржинальних БК – Sbobet, Pinnacle. У цих БК маржа становить менше 1%, і деякі маркети відсутня верхній ліміт ставок. Так, тут немає великої варіативності ставок. Пропонуються лише найбільш затребувані маркети: на результат, тотали, фори. Але, коефіцієнти найвищі у світі.

На користь вибору вітчизняної БК, можна сказати, що така БК буде максимально адаптована для свого гравця. Насамперед це стосується платіжних способів. Іноді при грі в закордонній БК можуть виникати проблеми з поповненням ігрового рахунку та виведенням грошей, оскільки закордонна БК може не приймати до оплати ті методи, якими користується гравець у своїй країні. При грі у вітчизняній БК такої проблеми немає.

Другий важливий момент, при грі у вітчизняній БК беттор може спілкуватися зі службою підтримки рідною мовою, що серйозно спрощує вирішення різноманітних спірних моментів. При грі в зарубіжній БК потрібно добре знати, як мінімум, англійську мову.

Інші важливі аспекти

За інших рівних умов перевагу слід віддавати тій букмекерській конторі, яка надає гравцеві найвищі коефіцієнти (має нижчу маржу). Граючи у такий БК, беттор виграватиме більше грошей.

Також слід звертати увагу на ширину лінії, варіативність розпису. Любителям бонусів слід пошукати контори з найщедрішою бонусною політикою. Але це вже другорядні індивідуальні аспекти, які у різних гравців можуть сильно відрізнятися.

На правах реклами


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині за добу від коронавірусу померло 3 людей. Статистика
Наступна новина Волинянка, яка роками бореться з раком, благає про допомогу
Останні новини
Схожі новини