«Проблема забезпечення житлом дітей-сиріт потребує першочергового вирішення», - Михайло Імберовський

«Проблема забезпечення житлом дітей-сиріт потребує першочергового вирішення», - Михайло Імберовський

Проблема відсутності житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, одна із найгостріших. Захист житлових прав дітей-сиріт, а також дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в Україні законодавчо закріплений. Згідно закону, після досягнення 18 років такій дитині мають безкоштовно надати житло для постійного проживання. На превеликий жаль, безліч дітей-сиріт, досягнувши повноліття залишаються сам на сам зі своєю проблемою. Коли дітям-сиротам просто бракує відповідних знань, досвіду та можливостей, можновладці упродовж тривалого часу просто не помічали проблеми.

З метою вирішення згаданої проблеми депутатський корпус Волинської обласної ради у лютому 2017 року затвердив цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2021 роки. Програма передбачає щорічне виділення коштів із обласного та місцевих бюджетів для придбання житла. Зокрема в поточному році з обласного бюджету на Програму виділено 2,8 млн.гривень.

  Для перевірки умов життя дітей-сиріт, яким мають надати, або відремонтувати житло уже цього року, депутат Волинської обласної ради  Михайло Імберовський здійснив виїзд на Ковельщину, куди на цю мету спрямовано 400 тис.грн. бюджетних коштів.

«Я абсолютно переконаний, що голослівними твердженнями про те, що невдовзі вдасться забезпечити дітей-сиріт житлом проблема не вирішиться. Неприпустимо говорити про побудову нової країни із таким необдуманим, до трагічного легковажним ставленням до молоді. Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця не залишився осторонь цієї проблеми, а тому підтримав запровадження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2021 роки . Я поділяю його хвилювання, а тому й взяв на себе сміливість контролювати процес її реалізації на місцях. Нині завдань надзвичайно багато, але я не втрачаю віри у те, що до 2021 року нам вдасться змінити життя багатьох молодих людей на краще, адже сенс навіть не у квадратних метрах, а у відчутті захищеності, усвідомленні того, що ти у світі не один», - зазначив Михайло Імберовський.  


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Дайте нам гарантії!» - оператори зовнішньої реклами до Луцької мерії
Наступна новина Магнітні бурі у листопаді 2018: календар небезпечних дат в Україні
Останні новини
Схожі новини