Діджитал трансформація бізнесу

Діджитал трансформація бізнесу

Перехід бізнесу на цифрову платформу сьогодні зумовлений не просто бажанням підприємців презентувати себе на віртуальному ринку, а й необхідністю підвищити ефективність бізнес-процесів на всіх рівнях. Карантинні обмеження, що стартували з появою ковідної загрози, продемонстрували очевидні переваги від наявності сайту та інтернет-магазину. Але діджиталізація – це не лише відкриття інтернет-представництв, а й використання сучасних хмарних платформ керування роботою – Google Cloud, Zendesk, Asana та інших.

Переваги використання цифрових технологій для бізнесу

Хмарні платформи, докладна інформація про які представлена ​​на сайті компанії Cloudfresh, дозволяють отримати такі конкурентні переваги:

 • автоматизувати основні процеси та знизити їхню залежність від людського фактора;

 • підвищити продуктивність праці співробітників, перенаправити їх зусилля з виконання рутинних процесів на вирішення першочергових завдань;

 • поліпшити комунікацію з партнерами, постачальниками та замовниками за допомогою платформ для підтримки клієнтів та інших цифрових технологій;

 • забезпечити конфіденційність комерційної інформації та захистити дані від несанкціонованого доступу;

 • скоротити витрати на адміністрування та перенаправити фінансові ресурси на розвиток та модернізацію підприємства.

Таким чином, використання digital-технологій дозволяє реалізувати комплексний підхід до ведення підприємницької діяльності та отримати нові можливості для масштабування проектів.

Основні етапи діджиталізації бізнесу

 1. Розробка комплексної стратегії інтернет-маркетингу, формування пулу задач, для вирішення яких застосовуватимуться цифрові технології.

 2. Аналіз та аудит IT-інфраструктури, підбір хмарних платформ для міграції.

 3. Складання плану цифрової трансформації із зазначенням всіх компонентів, які будуть у ній задіяні.

 4. Підготовка працівників до роботи з digital-інструментами (навчання, підвищення кваліфікації).

 5. Перехід на електронний документообіг та архівацію даних у хмарних сховищах;

 6. Впровадження та налаштування нових систем.

Очевидно, що впровадження хмарних платформ на всіх етапах потребує професійного підходу та чіткого розуміння цілей. Як показує досвід компанії Клаудфеш, спроби самостійного виконання цих завдань з різних причин не завжди дозволяють досягти бажаних результатів. Тому не варто економити на послугах фахівців, адже їхня участь у процесах цифрової трансформації знижує ризики та підвищує ефективність реалізованих рішень.

*На правах реклами


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Британія розмістить в Польщі зенітно-ракетну систему Sky Saber та своїх військових
Наступна новина А борщі варить Віка з OldSkull. Хто і як годує луцьких волонтерів з «Ангару»
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні