Волинянки можуть отримати ноутбуки для продовження навчання під час війни

Волинянки можуть отримати ноутбуки для продовження навчання під час війни

Громадські організації STEM is FEM та Impact Force запускають проєкт “BE BRAVE – STUDY!”, у межах якого 180 дівчат віком від 14 до 21 року зможуть безкоштовно отримати ноутбуки для продовження навчання під час війни.

Проєкт покликаний заохотити дівчат-підлітків до створення власних проєктів, втілення креативних ідей та продовження освітнього процесу.

Аби одержати гаджети, учасницям потрібно заповнити реєстраційну форму та написати мотиваційного листа.

“У заявці треба коротко розповісти про себе, свої здобутки в навчанні та позанавчальних активностях, як на це вплинула війна, та для втілення яких саме проєктів чи навчальної діяльності потрібен ноутбук. Мотиваційний лист не має перевищувати двох сторінок А4”, – йдеться у повідомленні.

Заявки приймаються до 19 березня. Результати відбору будуть оголошені до 7 квітня.

Переможниць конкурсу визначать представники проєкту. Доставку ноутбуків по Україні організує STEM is FEM, за кордон — сторона отримувача.

“Чимало дітей залишились без компʼютерів, коли покидали свої домівки. Гаджети – це останнє, про що треба думати, евакуюючись з-під обстрілів. Але сьогодні близько 30% шкіл в Україні працюють онлайн. Ще частина використовує гібридний формат. Навчатись без техніки майже неможливо. Ми вирішили взяти участь у цьому проєкті, тим самим зробивши свій внесок у допомогу талановитим дітям та полегшити їхнє навчання”, – розповідає ініціатор STEM is FEM та Founding Partner Roosh Сергій Токарєв.

Довідково: STEM is FEM – це український благодійний освітній проєкт, що популяризує STEM-спеціальності серед дівчат (тобто пов’язані з природничими науками, технологіями, інженерією та математикою).

Impact Force – це українська неурядова організація, яка зосереджена на зміні соціальної поведінки, довготривалому соціальному впливі, створенні економічних можливостей і діяльності для загального блага.

Phineo – це німецька аналітична та консалтингова неприбуткова компанія, яка допомагає некомерційним організаціям збільшувати свій соціальний вплив та ефективніше досягти імпакт-цілей у співпраці з різними стейкхолдерами.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Волинян просять повідомляти про незаконні порубки лісу
Наступна новина У підрозділі ДСНС Луцька ексрятувальник створив монументальне панно
Останні новини
Схожі новини