До показників обласного бюджету вноситимуться зміни

До показників обласного бюджету вноситимуться зміни

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та цінової політики на своєму засіданні погодила проект відповідного розпорядження голови ОДА.

За інформацією департаменту фінансів ОДА, збільшуються доходи загального фонду обласного бюджету за рахунок інших субвенцій з місцевих бюджетів на загальну суму 6 970 915 гривень, в тому числі: Володимир-Волинського міського бюджету (195 000 гривень), Ківерцівського (1 500 000 гривень), Любомльського (1 000 000 гривень) та Маневицького (550 000 гривень) районних бюджетів, Колківського (570 000), Луківського (564 000 гривень) та Люблинецького (121 915 гривень) селищних бюджетів, Боратинського (570 000 гривень), Вишнівського (600 000 гривень), Зарічанського (650 000 гривень) та Рівненського (650 000 гривень) сільських бюджетів.
 Пропонується також збільшити доходи загального фонду обласного бюджету за рахунок субвенції з Новокалинівського міського бюджету Львівської області на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції на суму 49 000 гривень.


 Збільшуються доходи спеціального фонду (бюджету розвитку) обласного бюджету на 1 300 000 гривень за рахунок коштів іншої субвенції з Луківського селищного бюджету, та спеціального фонду (фонду охорони навколишнього природного середовища) на 222 585 гривень за рахунок коштів субвенції з місцевих бюджетів на здійснення природоохоронних заходів з Люблинецького селищного бюджету.
Крім цього, пропонується внести зміни до бюджетних призначень головних розпорядників коштів обласного бюджету на 2018 рік.
Також вносяться   зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету.
 Розпорядженням голови ОДА буде змінено  перелік  регіональних програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році.

 

За пропозицією голови бюджетної комісії Ірини Вахович, будуть перерозподілені бюджетні призначення   управлінню культури  ОДА. Йдеться про збільшення асигнування  на  забезпечення діяльності бібліотек  на суму 50 тис.грн. Ці кошти будуть спрямовані на поповнення літературного фонду обласної дитячої бібіліотеки.

 

В розпорядженні також будуть враховані пропозиції обласного управління освіти та науки.  Йдеться про виділення коштів на оздоровлення    5  вихованців Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», які позбавлені батьківського піклування.
Розпорядженням голови ОДА будуть змінені   назви кількох об’єктів, на яких проводяться роботи капітального характеру. 

Мета прийняття розпорядження обласної державної адміністрації –  забезпечення своєчасного використання субвенцій з інших місцевих бюджетів та ефективного використання коштів головними розпорядниками обласного бюджету.

Комісія також прийняла протокольне доручення з рекомендацією ОДА внести на розгляд сесії проект рішення змін до обласного бюджету.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Останній дзвоник у школі №2 Луцька. ФОТО. ВІДЕО
Наступна новина Лінійка, що ламає стереотипи. Як відзначили «Останній дзвінок» у Луцькій гімназії №21. ФОТО
Останні новини
Схожі новини