«Думками з Україною», - Луцький зоопарк розповів про підтримку колег із Європи

«Думками з Україною», - Луцький зоопарк розповів про підтримку колег із Європи
Головне фото у соцмережі зоопарку Вроцлава

На сторінці Луцького зоопарку з’явилася інформація про підтримку колег з-за кордону. Чимало з них розмістили допису, де засуждують агресію Кремля та пропонують поміч. Подаємо допис без змін.

Друзі, у цей важкий і доленосний для нашої країни час кожному з нас важливі справжні друзі й віра у нашу перемогу.

Й у цьому пості ми розповімо про те, що КП «Луцький зоопарк» отримує шалену підтримку від колег із зоопарків Польщі. Нам пишуть, пропонують реальну допомогу та висловлюють солідарність у боротьбі з окупантами.

ДЯКУЄМО, друзі! Щойно ми здолаємо ворога, запросимо вас на гостину у нашу славну Україну і до місця найкомфортнішого відпочинку на природі у межах Луцька.

Для усіх нас важлива публічна підтримка. Її на своїх сторінках у соцмережах висловлюють зоопарки різних країн. Ділимося добіркою.

Польський Warszawskie ZOO додав світлину у кольорах нашого стягу й написав 24 лютого написав:

«Мої любі! НІ війні ! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦Ми солідарні з Україною та колегами з українських зоопарків.

Війна - це страждання як людей, так і тварин. Варшавський зоопарк болісно відчув дії Другої світової війни. Багато тварин загинуло під час бомбардування, декого розстріляли, а декого вивезли в німецькі подібні заклади. А героїзм Яна та Антоніни Шабиньських прославилися через жорстокість війни. Ми пам'ятаємо і нагадуємо, щоб такого більше ніде не повторилося!

Венанти Бурдзінський, який заснував Варшавський зоопарк у 1927 році, раніше був директором Київського зоопарку. Всі свої знання та досвід використав для побудови ЗООПАРКУ у Варшаві, адже сенс зоопарків - співпраця у збереженні зникаючих видів, а для цього потрібен МИР.

Ми всім серцем з нашими друзями з зоопарків України 🇺🇦. Слідкуємо за ситуацією в українських зоопарках і готові організувати всю необхідну допомогу, як тільки вона знадобиться.

Директор Варшавського зоопарку перебуває на постійному зв'язку з директорами українських зоопарків.

Варшавський зоопарк був притулком під час Другої Світової війни, а зараз разом зі столицею Варшави запрошуємо зробити всю столицю таким притулком для біженців з України 💙💛.Польський ZOO Wrocław зробив своє основне фото у синьо-жовтих кольрах. Колеги пишуть:

«Ми глибоко зворушені тим, що відбувається за нашим східним кордоном. Ми солідарні з усім українським народом, колегами по зоопарках і заповідниках. Всі наші думки з тобою.

Кароль Лукашевич, перший післявоєнний директор нашого вроцлавського зоопарку, у своїй книзі «Зоологічні сади: вчора, сьогодні і завтра» писав, що жодна інша установа не покладається так на міжнародний мир і співпрацю, як зоопарки. Підписуємося під його словами. #StandWithUkraineoza з розумовою підтримкою ми також готові надати матеріальну та будь-яку іншу допомогу українським зоопаркам 24 години на добу!

#StandWithUkraine

Тримаємо руку на пульсі🖐 Ми негайно відреагуємо та організуємо необхідну допомогу, коли вона буде потрібна

Польський ZOO Kraków пише:

«Думками з Україною 🇺🇦Хочемо допомогти, тому сьогодні долучилися до акції з відправки гуманітарної допомоги до Львова… Багато хто з Кракова вже тут і підтримують Україну як можуть. Ми з вами 🇺🇦✌️Полький ZOO Łódź пише:

Сьогодні дуже сильно думаємо про людей України🇺🇦, а особливо про наших друзів у зоопарках, з якими співпрацюємо роками!

Не можемо уявити, через що переживають всі українці та наші колеги з усіх зоопарків України! 🙁

👉Приєднуйтесь до нас під час події Solidarni z Ukrainą! 🇺🇦

Тут також допомагають зібрали та відправили до Львова (це місто-партнер Лодзі) гуманітарну допомогу.

Мірослав Бобек, директор Zoo Praha у підтримку України, написав:

Празький зоопарк призупиняє своє членство в ЕРАЗА.

Євро-Азійська регіональна асоціація зоопарків і акваріумів розташована в Москві. Ми – частина Європи, й у нинішній ситуації не бачимо сенсу у співпраці всередині організації під російським впливом.

На сторінці чеського зоопарку Zoo Ústí nad Labem:

«Ні війні, так любові»********

КП «Луцький зоопарк» тримає ситуацію на контролі. Спілкуємося з колегами з інших українських зоопарків. Та працюємо у міру наших можливостей на перемогу над ворогом.

Щодо діяльності на сьогодні, то ми – у режимі економії усіх ресурсів та харчів. І – з посиленою охороною території т а розумінням, що за нами стоїть 2 з половиною тисячі життів наших підопічних.

Дякуємо нашим захисникам! Й усіх запрошуємо після перемоги до нас!!!

Слава Україні!

Героям слава!


 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «С презрением», - глава Держприкордонслужби до білоруських «колег»
Наступна новина У Києві вбили поліцейського, який перевіряв документи. Вбивця втік
Останні новини
Схожі новини