Харків'янин влаштував на Волині цех з пошиття «розгрузок» для військових

Харків'янин влаштував на Волині цех з пошиття «розгрузок» для військових
Фото «Суспільного»

У Нововолинську переселенець із Харкова Владислав Будаєв організував пошиття систем для носіння амуніції українських військових. У рідному місті на його швейному підприємстві шили одяг і спорядження для мисливців, рибалок і армійців.

Як розповів «Суспільному» Владислав Будаєв, швейну справу вирішив продовжити на Волині, адже його виробничий цех у Харкові під завалами після бомбардувань.

У Нововолинську для переселенця виділили приміщення та устаткування, для роботи. 

Фото «Суспільного»

«Протягом тижня-двох мені допомогли організувати виробництво на базі. Ми зараз це віддаємо на тероборону, але думаємо якусь частину мінімально продавати, тому що потрібні зарплати, закупки», – говорить Владислав Будаєв.

Зі слів чоловіка, наплічні системи, які нині шиють у Нововолинську, одягаються на плечі і фіксуються на поясі. Каже: їх можуть використовувати бійці різного роду військ.

Фото «Суспільного»

«РПС (ремінно плечова система, – ред.) потрібна, щоб переносити, рухатися з різного роду боєкомплектом. Залежно від завдань боєкомплект розподіляється на поясі або на плечах.

Плечі розвантажують навантаження, широкий пояс тримає поясницю. Підсумок: аптечки, гранати, рації, «сухарки», що за спиною, на системах Molle», – говорить харків'янин.

Фото «Суспільного»

Нині у швейному цеху працює восьмеро людей. Одна із працівниць Світлана, яка два місяці тому переїхала до Нововолинська із Чернігова, розповіла: раніше шила лише вдома, а нині вирішила допомагати армії.

«Мені подобається, що я це шию для армії, для допомоги нашим військовим. Мріється про перемогу і не тільки про перемогу, а й про відбудову країни нашої, щоб вона скоріше стала такою гарною, як була, і ще кращою», – говорить жінка.

Фото «Суспільного»

У швейному цеху виготовили наразі 80 наплічних систем для військових: щодня шиють 20-25 таких «розгрузок», – розповів харків’янин Владислав Будаєв. Додає: в разі необхідності готовий наростити виробництво.

Як розповів Нововолинський міський голова Борис Карпус, перевезенням виробництв до Нововолинська цікавилися пів сотні фірм. Загалом у місті визначили 80 локацій з готовими виробничими площами, котрі можуть надати для ведення бізнесу переселенцям.

«Ведуться переговори. Меблеві, модульні будинки, харчова промисловість, текстильна, величезна, найбільша корпорація в Україні – теж ми з нею в контакті. Ми маємо від невеликих приміщень на 50 квадратних метрів до індустріального парку на 20 гектарів», – зазначив міський голова.

">http://

За інформацією начальника обласного управління економічного розвитку та торгівлі Анатолія Банери, в стані переміщення бізнесу на Волинь нині перебувають дев'ять підприємств, сім із яких уже розпочали переїзд.

Додає: всього в області є 72 локації для розміщення бізнесу, 14 з них – пропозиції від приватних підприємств.

Читати також: «Тут живуть прекрасні люди». Як переселенка з Харкова облаштувала своє життя на Волині


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Донеччині загинув військовий з Луцька Артур Шевчук
Наступна новина Постраждало четверо людей. У Луцьку водій в'їхав в електроопору
Останні новини
Схожі новини