Книга: «Соплі. Роздуми. Життя після 20+» (частина 2 - «Дитячі мрії»)

Книга: «Соплі. Роздуми. Життя після 20+» (частина 2 - «Дитячі мрії»)

Я далі шукаю свій «формат» та «рубрики». Сьогодні спробую себе в ролі письменника… ну, як спробую, просто опублікую те, що в публічне середовище не попадало до цього часу.

Я говорю про свою книгу. Так. Я колись, не чекаючи подарунків від всіх, написав для себе книгу (тут мав бути жарт про моє «самолюбіє», але я його просто не придумав). І так, історія така – до свого ДН я написав книгу, потім прочитав її і видалив. Повністю. Залишилося лише пару розділив, які я скидав знайомим.

Зараз я трішки розширю формат цієї книги. Кожен розділ (він же ж «думка») не великий, прикріплені відео / аудіоматеріали, які найбільш підходять до написаного. «Думки» завжди публікуються у різній послідовності, тому не зважайте, якщо, наприклад, після цього розділу буде йти розділ №85…І ще кожен розділ у назві має своє пі.сі. – котре дещо означає. А що саме – здогадуйтеся. Чекаю Ваших коментарів та зауважень. 

Думка 2. «Дитячі мрії»   (P.S. 5)

«Недозволяй нікому руйнувати власні мрії…»   Вова зі Львова.

Кожен з нас в дитинстві мав мрію. У когось це була мрія полетіти в космос, або стати багатим, або здобути престижну професію… Не знаю, чи смішно, чи серйозно це прозвучить, але я мріяв стати людиною, без гордості, з власною думкою, багатограневою, і вміти донести свою ідею, думку до людей.

Наразі, в 20 років, я оглядаюсь назад і думаю, чи став я тим, ким хтів??? Не знаю. Та й в принципі не мені про це судити… Люди, котрі мене оточують повинні сказати – досяг я мети чи ні… Знаєте, часто так буває, що з дітей змалку змушують робити те і бути тими, ким вони хочуть тебе бачити в майбутньому. У моєму випадку це не так… Я завжди буду вдячний своїм батькам, за те, ким я став… Вони є матеріально не найбагатші, але морально не бідні… Вони ніколи не змушували мене бути тим, ким я не є насправді… Виховали в мені мораль і навчили тому, що гордість – це не плюс, а великий мінус, котрий може забрати в мене найдорощих людей в моєму житті…

Знаєте, за короткий час свого життя я зрозумів, що неважливо, яка в кожного з нас мета в житті, головне – чи ми не зреклися її, чи завжди були людиною, при досягненні  мрії…

А ти маєш мрію? От і іди до неї…

Якщо сподобалося – підтримайте мене стрілочками вгору і буде більше таких статей. Це ще не все, ще далі буде…

Автор: один із засновників та керівник NLL Promo Group Андрій Мацкевич

Слідкуй за мною у соціальних мережах: 

facebook – 

instagram – 

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У луцькому супермаркеті гнилі персики продають за ціною свіжих
Наступна новина Волиняни можуть не турбуватися про фінанси своїх дітей під час відпочинку
Останні новини
Схожі новини