«Козацькі розваги – 2017»: волинські богатирі здобули «срібло»

«Козацькі розваги – 2017»:  волинські богатирі здобули «срібло»

Волинські богатирі помірялись силами зі стронгменами зі всієї України

5-7 липня в місті Чернігів відбувся фінал Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги – 2017». На свято зібралися найсильніші богатирі з 13 обласних центрів.

Цьогоріч Волинську область представила команда-переможець обласного етапу фестивалю «Козацькі розваги» – «Маневичі 1» із смт Маневичі (Віктор Кушнір та Олександр Сидорчук), - інформує прес-служба Волинського обласного центру фізичного здоров’я наслення «Спорт для всіх».

У рамках заходу президент федерації стронгмену, чемпіон світу до 110 кг за версією WSF, переможець престижного міжнародного турніру зі стронгмену World Record Brakers України Сергій Конюшок та заслужений майстер спорту України, 3-разовий чемпіон світу в команді Олександр Пеканов проводили показові виступи для усіх охочих.

Програма заходу складалась із 4 конкурсів – «Колода», «Козацька вдача», «Козацька засіка», «Чумаки».

Отже, призові місця розподілилися таким чином: І місце – виборола Харківська область, ІІ місце посіла Волинська область, ІІІ місце дісталось Запорізькій області.