Луцький «політех» співпрацюватиме з Волинською ОДА

Луцький «політех» співпрацюватиме з Волинською ОДА

Волинська обласна державна адміністрації відтепер офіційно співпрацюватиме з Луцьким національним технічним університетом.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова ОДА Олександр Савченко

Меморандум про співпрацю з ректором Луцького НТУ Петром Савчуком підписали 21 грудня 2018 року.

Олександр Савченко зауважив, що виконавча вертикаль на Волині співпрацює з технічним університетом вже не перший місяць. Першим предметним спільним проектом була організація та проведення міжнародного інвестиційного форуму «Волинь Інвест 2018», де студенти були волонтерами та, навіть, самостійно розробляли проекти.

«Я вважаю, що кожна курсова робота студента повинна втілитися у реальний проект – як то розробка зупинки автотранспорту чи якийсь архітектурний об’єкт. Зараз ми працюємо над розбудовою туристичної Олики, туди теж наша команда залучає студентів технічного вишу.

І каналізування Шацьких озер і локальні технічні об’єкти – студенти повинні бути задоволені тим, що залишать про себе добру пам’ять. Я впевнений, це надихає на навчання та досягнення», - розповів він.

Також керівник найвищої виконавчої гілки влади в області додав, що Меморандум про співпрацю дасть можливість розширити елементи співробітництва з усіма кафедрами університету.

Лише активна співпраця органів управління освітою і самих закладів вищої освіти, орієнтованих на спільне вирішення проблем регіону, свідому та цілеспрямовану соціалізацію підростаючих поколінь, дає шанс забезпечити формування у молодої людини системи цінностей і правил сучасного демократичного світу, навичок здорового способу життя та готовності та навчання упродовж життя.

Серед принципів співпраці – систематична комунікація між облдержадміністрацією та Луцьким НТУ, координація спільної діяльності за допомогою постійного дорадчого органу, реалізація пріоритетних для української освіти і громадянського суспільства цілей, вирішення проблем промисловості та інфраструктури регіону.

Ректор Луцького технічного університету Петро Савчук вважає, що виграють від цієї співпраці насамперед студенти, які матимуть можливості практикуватися в інтелектуалів та професіоналів та бачитимуть реальний стан справ у своїй спеціальності:

«На жаль, цей приклад не був реалізований раніше через небажання обласної ради. Студенти та викладачі університету будуть дотичними до всіх регіональних програм, які існують: і як експерти, і як наповнювачі цих програм. У нас є для цього великий потенціал.

Ми відкрили нові магістерські програми: агро-інженерія, інженерія програмного забезпечення. Я сподіваюся, що підписання цього Меморандуму буде поштовхом до того, аби обласна влада готувала якісніші проекти регіональних програм», - зауважив ректор. 

Зокрема, обидві сторони планують проведення спільних заходів, розробку та втілення в Луцькому НТУ навчально-виховних та інформаційних курсів, програм та проектів, спільну участь в роботі ОДА з питань освіти та науки при реалізації стратегії розвитку регіону, вирішення наукових та екологічних проблем тощо.

Нагадаємо, Петра Савчука виключили з фракції «УКРОПу» в облраді. 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Бюджет Луцька у 2019 році – 2,5 мільярди гривень
Наступна новина Петро Порошенко нагородив орденом волинського бійця. ФОТО
Останні новини
Схожі новини