Луцький спиртзавод продають з аукціону. Ціна, історія, майно

Луцький спиртзавод продають з аукціону. Ціна, історія, майно
Магазин Луцького спиртзаводу на Ковельській, де колись продавали волинську горілку...

Луцький спиртогорілчаний завод виставили на продаж на Prozorro.

Як зазначено в інформації, оприлюдненій на ресурсі, через який реалізовують  так звані об’єкти малої приватизації, йдеться про «окреме майно Луцького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП "Укрспирт" за адресою: Волинська область, м.Луцьк, вул.Ковельська, 67; Волинська область, м.Луцьк, вул.Залізнична, 11».

У переліку - 1024 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна. Продається адмінкорпус, цехи, устаткування, гаражі, склади, автомобілі, меблі, тощо. 

Стартова ціна продажу заводу з аукціону - 20 693 326.84 ГРН без ПДВ

Броварня луцьких підприємців Шнайдерів, 1914-1918 рр

Наказ Регіонального відділення Фонду держмайна України у Львівській, закарпатський та Волинській області про затвердження протоколу засідання аукціонної комісії з продажу об’єкта малої приватизації окремого майна Луцького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за адресами: Волинська область, м.Луцьк, вул.Ковельська, 67 та Волинська область, м.Луцьк, вул.Залізнична, 11, був прийнятий 2 березня. 

Наразі балансоутримувачем цього майна є державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт». Аукціон відбудеться 30 березня.

Для довідки. До Другої світової війни на місці заводу  була луцька пивоварня братів Шнайдерів. Власне Луцький спиртогорілчаний завод починає свою історію із 1946-го року. Колись тут виготовляли  32 види горілки. Марка «Поліська» була дуже популярна. У серпні 2011 року луцьке підприємство приєднали до Державного підприємства «Укрспирт». У грудні 2014-го працівники заводу виходили на протести, перекривали дорогу, бо не хотіли приватизації.

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Відомий луцький архітектор Тарас Рабан помер через ускладнення від COVID-19
Наступна новина У Луцьку звільнили 95 кондукторів. З них лише 25 отримали нову роботу
Останні новини
Схожі новини