Мешканців Шацька обурює те, що односельці вже скільки десятиліть, але так і не навчилися бути культурними цивілізованими людьми. І йдеться тут, в першу чергу, про сміття.
Декілька років жителька Шацька спостерігає одну й ту ж картину: між приміщенням Укртелекому та аптекою, що по вулиці Шковороди в Шацьку, знаходиться громадський туалет, на тій же території працівники комунального підприємства встановили два великі сміттєві баки (для того, аби туди зносили сміття прибиральниці, які працюють на вулицях). Але як тільки комунальники приберуть територію, вивезуть сміття та вичистять усе, через 2-3 дні там знову з’являються купи сміття, – пише Район.Шацьк.
«Проблема в тому, що шачани, коли викидають там сміття, кидають його не у бак, який може бути напівпорожнім, а біля нього. Прийде друга людина – і знову мішок опиняється не в баку, а на землі. Їх роздирають собаки, потім вітер розносить непотріб по всій території. Бачила, як чоловік із палкою, на кінці якого прив’язав великого цвяха, проштрикував ті мішки, чи бува, немає там пляшок, роздирав мішки і брав те, що йому треба було. Ми навчилися плавати в воді як риби, літати в небі як птахи. Невже так важко навчитися жити на землі, як люди?» – обурюється поважна шачанка.
Прокоментував ситуацію начальник КП «Будинкоуправління» Іван Коваль.
«Наші працівники прибирають ту територію через два-три дні. Але проблема в тому, що зносять туди сміття і з установ та організацій, які знаходяться в центрі та не уклали з нами договори про вивіз сміття, і жителі сусідніх будинків. Поставили там камеру відеоспостереження, зафіксували, хто і що туди зносить. Навіть вночі приїжджали двоє осіб на мотоциклі, аби сміття викинути. Але усьому коли-небудь приходить край. Якщо місцеві жителі та керівники установ не подбають про те, аби укласти з нами договори на вивезення сміття чи користуватись пакетним способом, ми змушені будемо оприлюднювати прізвища в газеті, а на сайті – відео», – наголосив керівник комунального підприємства.
Це – не єдине місце в селищі, яке облюбували шачани для безкоштовного способу позбавлення від сміття.
Читайте також: Парк у селі під Луцьком заріс чагарниками. ФОТО
Раніше його зносили за паркан старої лікарні, і до посадки біля озера Чорне.
Правдами і неправдами керівництву «КП «Будинкоурправління» вдалося відвоювати чистоту цієї території, а вже тепер їх чекає нова боротьба за чисту територію.
Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.