На Волині більшість домогосподарств отримують субсидію

На Волині більшість домогосподарств отримують субсидію

Станом на 1 січня 2018 року кількість отримувачів субсидій для відшкодування витрат на оплату за житлово-комунальні послуги становить 199,7 тис. домогосподарств, тобто 58,8 % від усіх домогосподарств області.

За призначенням субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у 2017 році звернулося 44,2 тис. сімей, з яких 36 тис. домогосподарств отримали готівкову субсидію, пише «Волинь».

Середній розмір виплати у 2017 році становив 2 тис. 760,86 гривень. Разом із тим, у минулому році вперше провели виплату готівкою зекономлених сум субсидій для 46,8 тис. отримувачів на загальну суму 33 млн грн.

Нагадаємо, що згідно чинного законодавства України право на отримання державної субсидії мають сім’ї, чиї витрати на оплату житлово-комунальних послуг (в межах встановлених норм споживання та з урахуванням пільг) перевищують розмір обов’язкового відсотка платежу. Сума платежу для кожного домогосподарства визначається індивідуально і залежить від сукупного доходу сім’ї.

Призначення субсидії здійснюється на підставі заяви та декларації.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації зазначає, що програма житлових субсидій максимально спрощена для людей, тому для тих родин, які вже в програмі житлових субсидій, розрахунок на опалювальний і неопалювальних сезон проводиться автоматично без звернення.

Процедура оформлення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг здійснюється структурним підрозділом з питань соціального захисту населення (соцзабез) за місцем реєстрації заявника (орендарі — за місцем проживання). Призначення субсидії здійснюється на підставі заяви та декларації. Документи можуть бути подані особисто або надіслані поштою. Окрім того, в Україні працює система онлайн-оформлення субсидій.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Китайська компанія почала буріння газових свердловин в Україні. ФОТО
Наступна новина Яна Беломоїна: «Перші кроки спортивної кар'єри робила в Луцьку»
Останні новини
Схожі новини