Наприкінці квітня вибори до Торчинської ОТГ

Наприкінці квітня вибори до Торчинської ОТГ

Відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, на якому призначили вибори у 40 ОТГ, серед яких одна і волинська. Розглянувши звернення 17 облдержадміністрацій, зокрема Волинської, щодо прийняття Комісією рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад, у ЦВК вирішили призначити їх на неділю, 29 квітня 2018 року. Вибори відбудуться у 4 міських, 14 селищних, 22 сільських ОТГ. До складу цих 40 ОТГ  увійшли 133 місцеві ради (міських – 4, селищних – 16, сільських – 113).

На Волині 29 квітня вибори пройдуть у Торчинській селищній ОТГ, Луцького району. До цієї об’єднаної територіальної громади увійшли Торчинська селищна рада (смт Торчин), Білостоцька сільська рада (села Білосток, Горзвин), Буянівська сільська рада (села Буяни, Усичі, Усичівські Будки), Веселівська сільська рада (села Веселе, Верхи), Садівська сільська рада (села Садів, Кошів). Про це йдеться у Постанові ЦВК «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 квітня 2018 року» від 16 лютого.

За рішенням Комісії початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів стартуватиме із 10 березня.

Нагадаємо, що нині на Волині є 40 об’єднаних територіальних громад (після виборів у квітні буде 41 ОТГ), а 2017 рік – став для області найуспішнішим за весь час впровадження децентралізаційної реформи, адже протягом року створили 25 ОТГ.

До речі, значну роль у впровадженні цієї реформи на Волині відіграють консультанти проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізовує Асоціацією міст України за підтримки USAID, надаючи фахову допомогу, як в процесі формування ОТГ, так і після їх створення.

Тамара ЗУБЕНКО, консультант з комунікацій Асоціації міст України, Волинське РВ АМУ


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Східні танці по-луцьки: маленькі танцівниці змагаються за першість у конкурсі. Фоторепортаж
Наступна новина У Рівному запрошують на семінар для адвокатів
Останні новини
Схожі новини