Навчання за кордоном: у чому популярність іноземної освіти

Навчання за кордоном: у чому популярність іноземної освіти

25% цьогорічних випускників, які склали ЗНО на 180 балів і вище, не вступали до українських вузів - такі результати аналізу вступної кампанії аналітичного центру CEDOS. Цьому є кілька причин, вважають фахівці. Одна з яких - навчання у закордонному університеті.

Іноземні освіта персоніфікована. Вона враховує індивідуальні риси кожного студента, розповіла Gazeta.ua директор відділу маркетингу "Mudra. Освіта за кордоном" Олександра Карабіло.

"У кожного студента є обов'язкові предмети, які він має прослухати. Інші дисципліни обирає сам. Кожен студент може індивідуально будувати свій навчальний графік та план. Заняття побудовані на самостійній роботі студента. На семінарах працюють у великих групах. Проводять дискусії та обговорення. Це дозволяє виховати самостійність, критичне мислення, вміння відстоювати свою точку зору. Іспити проходять лише письмово. Студенти спілкуються з викладачами на рівних", - каже фахівець.

Університети зараховують студентів з 18 років. Після закінчення школи випускники навчаються на підготовчих курсах. Там вони отримують загальну інформацію про обрану спеціальність. Крім того, іноземні студенти вивчають мови, готують статті, реферати чи есе.

"Навчання на бакалавраті триває 3 роки. Магістратура - 1-2. Це залежить від країни навчання. Зазвичай навчальний процес розділений на дві частини. Під час першої частини студенти вивчають базові дисципліни своєї спеціальності та інші загальні обов'язкові предмети. Під час другої - обирають більш вузькоспеціалізовані програми", - розповідає Олександра Карабіло.

У деяких країнах студенти мають можливість працювати протягом навчання. До прикладу, у США та Канаді - 20 год. на тиждень під час навчання та 40 год. під час канікул.

"Навчання за кордоном має кілька переваг. Серед таких - міжнародний диплом, можливість отримати стажування у компанії за кордоном та навіть роботу. У деяких країнах після завершення навчання студенти мають можливість отримати громадянство", - каже фахівець компанії "Mudra. Освіта за кордоном".

Для виїзду на навчання за кордон необхідний стандартний пакет документів. Це виписка оцінок за останній рік, атестат, результати тесту з англійської мови, інформація про нагороди та відзнаки, мотиваційний лист, оплата навчання та студентська віза Для зарахування в університет за кордоном студенти мають скласти тести на знання мови та загальні академічні іспити. Крім того, пройти конкурс та співбесіду.


Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Спец Тех»: техніка на всі випадки вашого будівельного життя
Наступна новина Допомога при народженні дитини: Кабмін вдосконалив правила
Останні новини
Схожі новини