Новий сайт Луцькради обійшовся в гривню

Новий сайт Луцькради обійшовся в гривню

У Луцьку презентували нову версію офіційного сайту мерії міста. 

Презентація тестової версії нового офіційного сайту Луцької міської ради відбулася у п’ятницю, 13 жовтня. 

Переглянути сайт можна за цим посиланням - https://new.lutskrada.gov.ua/

Олександр Король, начальник відділу програмно-комп’ютерного забезпечення Луцької міськради, у коментарі Першому повідомив, що написання нового сайту для мерії міста – на часі. 

«Така вже була вимога часу й руху технологій вперед. Ми мусимо відповідати сучасним тенденціям, каже головний програміст міськради. – Оскільки попередня версія сайту була ще 2011 року, то технологічні рішення були уже не такими і їх варто було замінити, звісно, для того, аби сайтом було зручніше користуватися.

За словами Олександра Короля, підрядник – луцька фірма «Ідейл». Фахівці взялися за розробку не так, як фірма-розробник, а як мешканці Луцька, які хотіли зробити щось корисне для міста.

«Спеціалісти запропонували свої послуги, як соціальну ініціативу, це поки що за єдиним договором коштує нам одну гривню, – каже фахівець. – Далі це все, напевно, буде за відповідним тарифом, який виставлятиме розробник». 

Також програміст міськради наголосив, що у бюджеті Луцька, який формували наприкінці 2016 року, запланували 80 тисяч на розробку сайту. 

«Зараз це тестова версія, шаблон, щось буде дороблятися, будемо вивчати. Якусь інформацію можна брати, яка іще є на старому сайті, формувати підрозділи. І підключати», – повідомив Король. 

Керівник ІТ-компанії «Ідейл» Вадим Махомед розповів, що технічне завдання на розробку сайту давали представники міської ради. Спочатку програмісти зробили промо-частину про міську раду, про міську владу, також на сайті будуть трансляції, новини тощо. А основні розділи, які були на сайті, будуть додатково допрацьовані.

«Ми намагаємося зробити так, щоб сайтом зміг скористатися будь-який пересічний житель міста. Наприклад, мені треба якісь рішення стосовно певних питань. Зараз я знайти цієї інформації не можу. Ми намагаємося зробити максимально зрозуміло, зручно та доступно.

Тому наше завдання – автоматизувати системи документообігу і автоматично втягувати ту всю інформацію, яка є в них у документообігу.

Бо зараз вони ходять в ручному режимі копіюють все, там написали туди вставили, потім у рішенні щось змінилося, папери виправили,а на сайті забули змінити. І така катавасія виходить. Тому тут має бути реалізована автоматична система обміну інформацією», – наголошує Вадим Махомед та наголошує, що у основне завдання зараз перед програмістами – розділити сайт функціонально, щоб не було зайвої інформації.

А доробити сайт планують вже до кінця року. 

#БудьПершим – підписуйся на нас у соцмережах : facebook instagram telegram youtube

 

 

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Перший» вітає з Днем захисника України. ВІДЕО
Наступна новина Лучани вшанували пам'ять страчених волинських повстанців
Останні новини
Схожі новини