Після карантину волинянам, які не заплатять за доставку газу, припинять газопостачання

Після карантину волинянам, які не заплатять за доставку газу, припинять газопостачання
Фото ілюстративне

Цьогоріч на Волині близько 30 тисяч споживачів із 250 тисяч не заплатили жодної копійки за доставку газу. Із пом’якшенням карантинних вимог волиняни починають оплачувати більше за послугу із розподілу газу. Усіх боржників після закінчення карантину обіцяють одразу відключати від газопостачання.

Про це в прямому ефірі ТРК «Аверс» заявив директор комерційний АТ «Волиньгаз» Андрій Карпомиз, повідомили у пресслужбі підприємства.

«За будь-яку надану комунальну послугу в Україні потрібно платити, бо таке законодавство. Пені та штрафів під час карантину до боржників за комірне не застосовували. Як соціально відповідальний бізнес, компанія «Волиньгаз» на період карантину ввела мораторій на відключення споживачів від газопостачання, окрім випадків несанкціонованого втручання», – ідеться у повідомленні. 

«Поки ставлення лояльне, а після карантину одразу всіх боржників відключимо від газу. Зараз є можливість оплатити або звернутись до нас та укласти договір реструктуризації боргу. Ми йдемо завжди назустріч усім клієнтам», - зазначив Андрій Карпомиз.

Читати також: Волинянам пропонують реструктуризувати борг за газ. Як це зробити і навіщо?

До відновлення роботи Центрів обслуговування клієнтів для консультації щодо реструктуризації боргу споживачі можуть звертатись до Контакт-центру газової компанії за номером телефону 067 33 39 104.

Також газовик радить волинянам щомісяця до 5 числа онлайн передавати показники лічильника газу та до 20 числа платити за газ і його доставку за допомогою онлайн-сервісів «Волиньгазу».

Найактуальніші, найнадійніші та швидкі способи передачі показань лічильника – онлайн-способи: чат-бот Viber 7104UA, Telegram-бот 7104UA, мобільні додатки 104 Mobile Light для iOS і 104 Mobile для Android та Особистий кабінет на сайті 104.ua.

Онлайн-сервісами «Волиньгазу» користується біля 100 тис. волинян.

«Незважаючи на те, що ціна на газ зменшилась фактично вчетверо і зараз найнижча за всі роки в Україні, горе-споживачі продовжують красти природний газ. Навесні наші фахівці зафісували чимало випадків, а торік – більше 200 фактів крадіжок, – розповів Андрій Карпомиз. – Усі, хто вкрав, відповідатимуть перед законом неодмінно. Навіть ті, хто вчиняв такі протизаконні діяння рік і три тому».

Також директор прокоментував замороження тарифу на розподіл газу, який цього тижня НКРЕКП залишила на рівні 1 січня 2020 року – 0,91 коп. за куб. м газу. 

Підпишись на Telegram сайту, який зараз читаєш. Без спаму, тільки важливе! Підписатися

«Дії та заяви держрегулятора НКРЕКП – це театр абсурду. Близько п’яти років ігнорували облгази. Поступово йшли до того, щоб відбувся анбандлінг – розділення функцій на ринку: постачання газу і доставки газу. У грудні торік затвердили тариф на розподіл компанії «Волиньгаз» і поетапне приведення його до економічно обгрунтованого рівня. І знову заморозили, – аналізує Андрій Карпомиз. – Якщо порівняти електрику та газ, то електрика коштує в середньому 1,29 грн за кіловат, і якщо перевести на кіловати природний газ, на енергію, то в нас сплачується всього 17 коп. Ви розумієте, яка різниця? Про енергетиків ніхто не говорить, усі, хто платять. А від тарифу залежить діяльність нашого підприємства, і є армія людей, які потребують зарплати, і компанії потрібні правильні інвестиції».

У «Волиньгазі» кажуть: якщо тариф заморозять, то підприємство зазнає великих збитків та варто очікувати на відтік кваліфікованих фахівців, що ставить під загрозу газотранспортну систему області.

Наразі отримані кошти спрямовуються на пріоритетні напрямки: роботу аварійних служб 104, екстрені ремонти, оплату праці та засоби індивідуального захисту співробітників.

Довідково
АТ «Волиньгаз» є одним із найбільших платників податків в області. В газорозподільній компанії працює близько 1200 спеціалістів. Основне завдання підприємства – безперебійне та безаварійне газопостачання для всіх категорій споживачів газу, зокрема, 250 тис побутових споживачів.

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Приміщення Любешівської райради закривають на карантин. На коронавірус захворіли троє працівників
Наступна новина На Волині у двох районах встановлять карантинні пости
Останні новини
Схожі новини