Попит на електромобілі зростає, - Волинська митниця ДФС

Попит на електромобілі зростає, - Волинська митниця ДФС

Початок нового року продемонстрував зростання імпорту електромобілів. Зокрема, станом на 20 лютого 2018 року через Волинську митницю ДФС ввезено 20 таких авто.

За весь минулий рік через Волинську митницю ДФС було імпортовано 21 електромобіль, а протягом січня-лютого 2017 року – лише 2.

«Десятикратне зростання імпорту електрокарів свідчить про зацікавленість українських водіїв машинами, які екологічні, якісні та не вимагають для експлуатації вартісних нафтопродуктів.

Важливо, що цього року при придбанні електромобіля вітчизняні споживачі зекономлять до 20 відсотків коштів, оскільки перехід на екологічні транспортні засоби – серед пріоритетів держави», – зазначає начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький.

Керівник волинських митників вважає, що за належних законодавчих умов та створення інфраструктури для обслуговування електрокарів, українські споживачі швидко переорієнтуються на придбання екологічних авто.

«Окрім оздоровлення довкілля, саме завдяки електромобілям Україна може суттєво значно зменшити залежність від імпортних та дорогих нафтопродуктів. Зі свого боку, Волинська митниця ДФС гарантує якісне проходження всіх митних формальностей при імпорті електрокарів», - запевнив Віктор Кривіцький.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Молодий волинянин, якого шукали два тижні, покінчив життя самогубством
Наступна новина Коли в Україні завершиться ера маршруток «Богдан»
Останні новини
Схожі новини