Поради для жінок, котрим «майже 40»

Поради для жінок, котрим «майже 40»

Коли ти наближаєшся до 40-річного рубежу, то, звичайно, аналізуєш і свій, і соціальний досвіди. Ти усвідомлюєш, що 40 років, це – половина, а найчастіше, це – більша половина твого життя. Можна мати ще ілюзії, але краще бути реалісткою.

Я узагальнила певні життєві висновки до яких дійшла, спираючись на особливості своєї професії, власний досвід і досвід тих людей, з котрими взаємодіяла протягом своїх «майже 40 років». Це все є суб’єктивним, не претендує на досконалість і незмінність. Все може змінюватися і це також.

1. Будь живою і спонтанною. Вмій радіти чужому щастю. Чужі успіхи мають тебе надихати, чуже щастя має вселяти в тебе віру, що щастя є. І в тебе буде.

2. Будь справжньою. Будь відкритою для нового досвіду, нових вражень. Не ховайся зі своїм болем і проблемами, як і зі щастям. Людям не цікаві люди без проблем, їм цікаво, як їх інші вирішують. Вчися справлятися із негараздами.

3. Ти повинна вміти дружити і мати давніх перевірених друзів. Якщо у тебе таких немає і це тебе не влаштовує, бо люди приходять і виходять з твого життя, як у вагон метро, то справа не в друзях, а в тобі. Працюй над собою.
Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина 12 кроків до здорового харчування
Наступна новина Скільки потрібно сміятися, щоб продовжити життя
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні