Представники шістьох волинських громад візьмуть участь в українсько-німецькому проєкті

Представники  шістьох волинських громад візьмуть участь в українсько-німецькому проєкті

Шість команд волинських громад було відібрано до участі в проекті українсько-німецької програми підтримки локальних ініціатив «Київський Діалог». Вони матимуть змогу не лише здобути нові знання під час тематичного навчання, а й отримати фінансування для реалізації малих проєктів на місцях.

Так, в результаті конкурсу, що тривав з 7 по 18 червня, з сімнадцяти заявників було відібрано шість. Це представники (громадські активісти та посадовці) Голобської Ківерцівської, Шацької, Колківської, Нововолинської та Торчинської громад.

Наступний крок –  їх участь в Школі адвокації та партисипації, перша частина якої відбудеться 2 та 3 липня. Завдяки цьому навчанню його учасники вдосконалять свої вміння  з  опрацювання проблематики міст та громад; зможуть краще планувати свою роботу; отримають чимало знань про те, як  бути дієвим на місцях.

Все це відбувається в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Проєкт має на меті посилити адвокаційну спроможність громадських ініціатив у Полтавській, Запорізькій, Вінницькій, Тернопільській та Волинській областях шляхом проведення тренінгів, отримання досвіду проєктного менеджменту, доступу до мереж і експертизи, а також обміну кращими практиками з інших регіонів і країн.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Кіностудія «Волинь» брала участь у зйомках нового фільму Олеся Саніна
Наступна новина Коронавірус на Волині: 4 нових хворих та одна смерть
Останні новини
Схожі новини