ПриватБанк пропонує волинянам захист від нещасних випадків

ПриватБанк пропонує волинянам захист від нещасних випадків

Неприємності завжди трапляються несподівано. Проте, понад 26 тисяч волинян вже скористалися послугою ПриватБанку “Захист на кожен день”.

Як би ми не піклувалися про своє здоров’я, часом трапляються випадки, коли воно підводить нас. Травми під час ожеледиці, опіки, дорожньо-транспортні пригоди чи отруєння внаслідок несвіжої вечері у кафе - все це не тільки болісно, але й затратно. І якщо передбачити нещасний випадок важко, то захиститися від небажаних витрат на лікування можна за допомогою страхування.

Послуга ПриватБанку “Захист на кожен день” - це програма страхування від нещасних випадків. Вона забезпечує фінансовий захист упродовж тимчасової непрацездатності та компенсовує витрати на лікування. Страховка покриває фізичні ушкодження, травми або розлад здоров'я особи в результаті нещасного випадку,  опіки, обмороження, гострі отруєння, укуси тварин або отруйних комах, змій, ураження блискавкою або електричним струмом, протиправні дії третіх осіб.

Угода укладаєтся на рік з можливістю автоматичного продовження. Сплачувати страховий платіж можна одразу або в розстрочку, щомісячним платежем.

Договір можна укласти на страхову суму:

  • 50 000 гривень (страховий платіж складе 240 гривень на рік або 20 гривень на місяць);
  • 125 000 гривень (страховий платіж складе 600 гривень на рік або 50 гривень на місяць);
  • 250 000 гривень (страховий платіж складе 1200 гривень на рік або 100 гривень на місяць).

Важливо, що дія угоди не обмежується територією України, а поширюється на весь світ. Застрахувати можна не тільки себе, але й членів своєї сім’ї: чоловіка, дружину, батьків чи дітей (віком від 1 місяця).

Якщо ж трапився нещасний випадок, клієнт повинен звернутися до компетентних органів для фіксації страхового випадку та отримання довідки не пізніше, ніж через  48 годин з моменту настання події. Протягом 30 днів довідку з лікувального закладу потрібно надати у відділення ПриватБанку чи самостійно подати заявку про настання страхової події на сайті privatbank.ua або в Приват24.

До слова, у 2017 році послугу “Захист на кожен день” від ПриватБанку вже оформили понад 26 тис. жителів Волинської області. Протягом 9 місяців сума виплат за цими угодами склала 1,7 мільйона гривень. Оформити страховку можна в Інтернет-банку Приват24 або у будь-якому відділенні ПриватБанку на Волині.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина ЖБ «Липинський»: перебіг будівництва. ФОТОЗВІТ
Наступна новина ТОП-5 країн, до яких їдуть навчатися українські студенти
Останні новини
Схожі новини