Прямий ефір «Луцького радіо»

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік

Сьогодні на засіданні постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства депутати розглянули проект рішення «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018  рік при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів обласного бюджету».

Проектом пропонується, відповідно до порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, затвердженого наказом Мінрегіонбуду та на підставі даних підрядників (ТзОВ «Житлобуд-2», ТзОВ «Луцьккомунбуд», ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536, ТзОВ «Горохівагробуд», ТзОВ «Луцькспецбуд», ТзОВ «Олицькийагробуд»),   встановити розмір кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт, технічне переоснащення) об’єктів за рахунок коштів обласного бюджету  на рівні 7800 гривень, що відповідає середньому розряду складності робіт 3,8 для звичайних умов будівництва.

Заступник голови ОДА Сергій Кошарук зауважив, що таким чином, вдасться наблизити кошторисну зарплату будівельників, до реальних заробітків у галузі, які в середньому  сягають   до 9 тис. 500 грн.

Депутати Віктор Козак та Леонід Стефанович висловили свою підтримку в користь проекту.  

Зокрема, Леонід Стефанович, який керує будівельним підприємством, зауважив, що нещодавно   відмовився від участі в   тендері на будівництво ФАПу,  бо була передбачена  низька зарплата.  "У нас середня зарплата - 9 тис. грн. І при цьому,   не вистачає грейдеристів та робітників на баштовому крані. Ми будуємо школу в Любохинах Старовижівського району. Пропонували місцевому населенню прийти до нас на роботу. Ті відмовилися, бо вигідніше отримувати субсидію без роботи, ніж працювати на будівництві з невисокою зарплатою. Те ж саме стосується села Осівці Камінь-Каширського району", - розповів Леонід Стефанович.

Голова комісії Юрій Цейко заявив, що підтримує ідею підвищення зарплат будівельникам, які працюють на бюджетних об'єктах, але  вважає, що від них повинна бути гарантія якості виконання робіт така ж сама, як і в комерційних проектах.

Леонід Стефанович зазначив, що будівельники одинаково працюють і в комерційних замовленнях, і  на будівництві об'єктів державної чи комунальної інфраструктури. З його слів, проблема якості -  в будівельних матеріалах. Адже кошториси бюджетних забудов нерідко передбачають використання дешевих будматеріалів.

Проект рішення «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018  рік при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів обласного бюджету» рекомендовано винести на сесію та підтримати.

Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Соціологи назвали лідерів президентського рейтингу
Наступна новина Антимонопольний комітет може оштрафувати Луцькраду через нові тарифи на білборди
Останні новини
Схожі новини