Публічні коментарі Ігоря Палиці вважаємо невиправданими, - заява Олександра Вовченка

Публічні коментарі Ігоря Палиці вважаємо невиправданими, - заява Олександра Вовченка

«Особисто я більше повірю поліцейському, аніж політику». Так керівник волинських патрульних прокоментував інцидент за участю голови обласної ради.

7 червня, на одному з волинських сайтів, опублікували інформацію під заголовком «У Луцьку патрульні ледве не збили велосипедиста», – кажуть в УПП у Волинській області.

З цього приводу патрульні опублікували коментар командира роти Олександра Оліферчука, який був за кермом службового автомобіля, де він детально роз’яснює, як все відбулось.

«7 червня ми справді рухались вулицею Ковельською у напрямку до військового госпіталя. Ми їхали надати допомогу іншому екіпажу, в автомобілі перебувало ще двоє інспекторів, яких підвозили на місце події. П’ятий пасажир також є нашим працівником – Микола Твердяк інспектор відділу чергової служби.

Рухаючись вулицею Ковельською з увімкненими проблисковими маячками, ми помітили 2 автомобілі, які їхали у лівій смузі, це було ще перед мостом: згідно з ПДР, дані транспорті засоби мали б надати перевагу в русі, але не надали. Тож ми здійснили випередження, а не обгін, і знову виїхали на ліву смугу, маючи намір повернути ліворуч.

Велосипедиста ми бачили, врахували дорожню обстановку, не зачепивши його жодним чином, і не могли б зачепити, тож він поїхав далі. Опісля поспілкувались з цими водіями та розійшлись», - розповів командир роти Олександр Оліферчук.

Свою думку з цього приводу висловив і керівник волинських патрульних Олександр Вовченко (на фото).

«Для мене залишається відкритим питання, чому «свідомі» та «правильні» люди з шанованого ескорту самі порушують правила дорожнього руху, а потім публічно, у підконтрольних засобах масової інформації, звинувачують патрульних поліцейських в порушеннях. 

По-перше, ці водії, побачивши патрульних, мали дати дорогу службовому автомобілю, прийнявши правий край дороги, згідно з пунктом 3.2 ПДР України, однак не зробили цього. 

По-друге, вони самі рухались з порушенням, адже, згідно з пунктом 11.5 ПДР України, водії мають їхати в правій смузі: тут цього не дотримано, а до повороту наліво було ще далеко. Доказів того, що патрульні «ледве не збили велосипедиста», - немає, ніхто до нас не звертався, і претензій не було. 

Є лише твердження голови обласної ради і командира роти. І, прочитавши таке, я особисто повірю поліцейському, аніж політику. Бо оцінювати «правильність» лише по тому, чи пройшла людина Майдан та АТО, - некоректно. Ми оцінюємо наших патрульних по тому, що вони взагалі прийшли до нас і служать на благо народу, незважаючи ні на що. А ділити людей і сегментувати на правильних і неправильних – це, очевидно, звичка окремих політиків. 

До речі, в автомобілі був учасник АТО, який їхав у госпіталь з профілактичною метою. 

Наголошу ще раз: патрульні правил дорожнього руху не порушували, бо здійснили випередження, а не обгін чи «підрізання». Їхали виключно у зв’язку зі службовою необхідністю. Велосипедиста жодним чином не зачепили. Тому публічні коментарі Ігоря Палиці вважаємо невиправданими та суб’єктивними», - вважає Олександр Вовченко.

Читайте також: «Вісім тисяч гривень – не зарплата для людини, яка щодня ризикує життям», - Олександр Вовченко


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині двох посадовців-медиків викрили на одержанні хабара. ФОТО
Наступна новина Призначили нового прокурора Волині
Останні новини
Схожі новини