«Шахтар» обіграв «Манчестер сіті» і вийшов в плей-офф Ліги чемпіонів

Донецький «Шахтар» обіграв англійську команду «Манчестер Сіті» та вийшов в плей-офф Ліги чемпіонів з другого місця в групі.

Команда Паоло Фонсеки приймала «городян» в Харкові на стадіоні Металіст.

У першому таймі за «гірників» відзначилися Бернард, який на 26-й хвилині розкішним ударом вивів Шахтар вперед.

Через п'ять хвилин Ісмаїлі подвоїв перевагу своєї команди після помилки воротаря гостей Едерсона.

У другій половині гри донеччани також гідно грали проти іменитих суперників. Єдиною прикрістю став пенальті, який суддя призначив у ворота «гірників» вже на другій доданій хвилині. Агуеро, який у першій грі між командами не зміг пробити Пятова, на цей раз був точним.

Втім, забитий гол нічого не вирішив, вже через хвилину пролунав фінальний свисток 2:1.

Шахтар - Манчестер Сіті 2:1

Голи: Бернард, 26, Ісмаїлі, 31 — Агуеро, 90+3 (пенальті)

«Шахтар»: Пятов — Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі (Азеведо, 64) — Фред, Степаненко – Марлос (Коваленко, 82), Тайсон, Бернард — Феррейра (Хочолава, 88)

«Манчестер Сіті»: Едерсон — Мангаля, Фернандіньо (Агуеро, 69), Адарабіойо — Данило, Турі, Гюндоган, Фоден — Б. Сілва, Жезус, Сані (Діас, 62)

Попередження: Ракицький - Данило, Гюндоган