Скільки грошей туристи витрачають у Луцьку

Скільки грошей туристи витрачають у Луцьку
Фото: Tengri Travel

У Луцьку провели маркетингове дослідження туристичної привабливості Луцька.

У 2017 році обласний центр Волині відвідало 285 тисяч туристів, а загальний економічний ефект склав 262 мільйони гривень, – пише ІА Волинські новини

Як ідеться в інформації про виконання програми розвитку туризму у місті Луцьку на 2017-2018 роки, минулого року вперше проведено маркетингове дослідження туристичної привабливості Луцька, яке дало можливість визначити профілі українського і закордонного туристів, з'ясувати проблеми і перспективи розвитку туристичного ринку міста, його переваги і недоліки та дослідити економічний ефект розвитку галузі туризму.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Топ-10 міст, куди найчастіше їздили туристи у 2018

Згідно з даними маркетингового дослідження економічний ефект від туристичної галузі для міста: наближена кількість туристів, які відвідали Луцьк – 285 тис. осіб. Зазначимо, що середній чек перебування (включаючи витрати на транспорт, проживання, харчування, інші витрати) внутрішнього туриста складає 983 грн, іноземного – 1545 грн.

Загальний обсяг податків, сплачених до державного бюджету від туристичної діяльності – 93 млн. грн; дохід, що залишився в економіці міста – 135 млн. грн; загальний економічний ефект від туризму в економіці Луцька за показником «Дохід» – 262 млн. грн; робочі місця, створені у секторах безпосередньо пов'язаних з туризмом – 3 533 робочих місць.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині збирають різдвяні подарунки для захисників на Сході
Наступна новина Волиняни з початку року отримали 6,4 мільйона гривень податкової знижки
Останні новини
Схожі новини