«СТОПРАК» припиняє адміністрування благодійних внесків онкодиспансеру

«СТОПРАК» припиняє адміністрування благодійних внесків онкодиспансеру

З 31 грудня 2017 року Благодійний Фонд «СТОПРАК» перестане адмініструвати благодійні внески Волинського обласного онкологічного диспансеру.

Про це повідомляють на офіційному сайті організації.

Нагадаємо, що 20 березня цього року Волинський обласний онкологічний диспансер та Благодійний Фонд «СТОПРАК» підписали договір про співпрацю, завдяки якому медзаклад припинив приймати готівкові кошти благодійної допомоги. Натомість «СТОПРАК»  зобов’язався адмініструвати благодійну допомогу пацієнтів онкодиспансеру повністю прозоро та підзвітно. З цією метою у закладі встановили термінал для безготівкової сплати благодійних коштів.

Тож Волинський обласний онкологічний диспансер став першим в області медичним закладом, пацієнти якого могли залишати свої добровільні платежі не у сумнівних касах та «зошитах», а вносити їх через термінал, отримуючи чек, а також можливість відслідкувати шлях цих грошей у періодичних звітах на сайті «СТОПРАК» та інформаційних стендах онкодиспансеру.

Оскільки напрямок адміністрування благодійних внесків медичних закладів не є пріоритетним напрямком діяльності Фонду, команда «СТОПРАКУ» вирішила спрямувати зусилля на проекти, в яких і полягає місія Фонду – зниження рівня смертності від онкохвороб. Натомість вважаємо, що започаткована Фондом ініціатива стане для інших організацій доказом того, що прооре та підзвітне адміністрування благодійних внесків дієве те результативне. Тож сподіваємося, що, маючи такий орієнтир, й інші організації спрямують свою діяльність на співпрацю з лікарнями області задля безготівкового та чесного адміністрування благодійної допомоги.

Зауважимо, що станом на 12 грудня через електронний термінал пацієнти Волинського обласного онкодиспансеру внесли 1 мільйон 162 тисячі  446 гривень. З них вже на 938 тисяч 584 гривні Благодійний Фонд «СТОПРАК» закупив медичного обладнання, ліків та розхідних матеріалів для онкодиспансеру, попередньо врахувавши заявки, надіслані медзакладом. Усі закупівлі супроводжувалися відповідними документами, звітами та оприлюдненням інформації. До слова, доля кожної гривні із решти коштів, які наразі не використали, теж буде розголошена для широкого загалу. Заздалегідь повідомляємо, що онкодиспансер надіслав заявку на придбання апарату штучної вентиляції легень. Тож наразі «СТОПРАК» має на меті зібрати кошти на цю закупівлю. Кошти ж, що залишаться на спеціальному рахунку на момент розірвання договору (31 грудня), будуть перераховані на рахунок онкодиспансеру.

За дієву співпрацю та чудовий приклад фахової роботи у всіх аспектах команда БФ «СТОПРАК» вдячна тогочасному головному лікарю онкодиспансеру Людмилі Степанівній Бубеновій, з чиєї ініціативи онкодиспансер та Фонд і започаткували спільну роботу у напрямку адміністрування благодійних внесків.

 

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Лапін заявив, що терористи Донбасу не збираються відпускати заручників
Наступна новина 7-кілометровий затор в Україні показали з висоти пташиного польоту
Останні новини
Схожі новини