ТОП-5 найпопулярніших вакансій серед студентів

ТОП-5 найпопулярніших вакансій серед студентів

Сесія давно позаду, можна спокійно насолоджуватись свободою, спати до обіду, сидіти в інтернеті хоч до ранку. Та от дивина, не всім до вподоби таке ліниве життя, воно стає сіре та буденне, одноманітність теж виснажує. Влітку є багато вільного часу, можна поїхати на відпочинок, вийти з друзями погуляти, побалувати себе покупками, але на все це потрібні гроші. А де їх взяти? Знову просити у батьків?

Ми пропонуємо ТОП-5 найпопулярніших вакансій серед студентів, які працюють влітку.

1.Офіціант

На цю професію завжди є велика пропозиція та попит. Перевагою є непогана зарплатня, плюс кожного дня є «чайові». Ця робота не потребує особливих навичок, головне – це вміти спілкуватись з клієнтом, знати основи сервірування столу та обслуговування. Працювати прийдеться багато, часто по 12-15 годин, тому така вакансія не для ледачих. Щоб не виникало ніяких конфліктів та непорозумінь, потрібно пам’ятати – «Клієнт завжди правий».

2.Промоутер

Реклама певного товару – теж один із найпоширеніших видів заробітку. Часто на вулиці ми бачимо молодих людей, які роздають листівки або консультують щодо певного продукту. У цій справі головне вміти спілкуватись з людьми, говорити правильно та чітко. Звісно, потрібно вдаватись до різних хитрощів: мило посміхатись, бути уважним, ставити запитання. Головне, щоб людина почала вас слухати.

3.Продавець

Найчастіше студенти йдуть працювати продавцем на сезон. Влаштовуються як в супер-маркетах, так і на ринку. Така робота вимагає пильності, адже потрібно слідкувати за фінансами, а це серйозна справа. Проте не варто панікувати, у цій роботі є базліч позитивних моментів, особливо, якщо ви любите працювати з людьми та вмієте рахувати гроші.

4.Підсобний робітник

Дуже популярна вакансія серед хлопців, оскільки друга пара робочих рук ніколи не завадить майстрові. Така робота дає неабиякий досвід та доволі висока щоденна оплата. Проте є певні недоліки: ви не застраховані, низький рівень безпеки, сильне фізичне навантаження, інколи затримка заробітної плати. Тому перш, ніж йти на таку роботу, потрібно зважити всі «за» та «проти».

5.Оператор кол-центру

Все більшої популярності набуває робота в контакт-центрах. На перший погляд здається нічого важкого – ти сидиш в офісі, приймаєш дзвінки і ніяких прямих контактів з людьми. Проте часто графік дуже напружений, 12 робочих годин і не дуже висока оплата. Проте така робота передбачає неабиякий досвід у спілкуванні, ви зможете знайти правильний підхід до кожної людини.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Благоустрій» від ЖЕКу, або як зімітувати роботу
Наступна новина «Кораблик» «поплив» на канікули
Останні новини
Схожі новини