Lyubov Shekel 16:39 kowel.rayon.in.ua 0
2

У Ковелі почав працювати хоспіс

Начальник відділу охорони здоров’я виконкому Ковельської міської ради Лідія Жолінська повідомила про те, що на сьогодні у хоспісі перебуває 6 пацієнтів, хоча медичний заклад обласної комунальної власності розрахований на 50 важкохворих.

Втім, не все гаразд тут із фінансуванням поліклініки.

"Мені головний лікар [хоспісу, – ред.] сказала, що вони забезпечені фінансуванням до кінця року повністю на все…. На поліклініку дуже мало фінансування: тільки пів мільйона. Ну це на чотири місяці буквально. Як вони будуть? Трошки зароблятимуть собі, бо там пів ставок бюджетних, а пів – госпрозрахункових. Будуть самі трохи заробляти ну і надіються, що їм щось дадуть. Ну ситуація така не визначена, тому що фінансуванням вони не забезпечені. Будуть надавати медичні послуги працівникам залізниці", – мовила на апаратній нараді Лідія Жолінська.

"Я на Фейсбуці читав декого з наших депутатів: «Там ми вирішили питання». Хм-м… загнали питання в глухий кут… вирішили…", – прокоментував ситуацію із майбутнім вузлової лікарні станції Ковель міський голова Олег Кіндер.

Читати далі

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Коментарі0

Залишити коментар