У Луцьких вишах відкривають нові спеціальності

У Луцьких вишах відкривають нові спеціальності

Цьогоріч у СНУ ім. Лесі Українки та в ЛНТУ відкривають нові спеціальності.

Як повідомляє Волинь 24 , Історичний факультет Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки отримав ліцензію на підготовку бакалаврів за спеціальністю 251 - «Державна безпека» (галузь знань 25 - «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону»).

Можливість вступити на цю спеціальність абітурієнти мають уже в цьому році. Навчання здійснюватиметься на денній формі і триватиме 3 роки 10 місяців. Ліцензований обсяг підготовки фахівців складає 50 осіб.

Для участі в конкурсі при вступі на цю спеціальність необхідно подати такі сертифікати ЗНО: історія України – профільний; українська мова та література; і на вибір географія або іноземна мова. 

У Луцькому національному технічному університеті навчатимуть фахівців із фізичної культури та спорту, повідомляє Район Луцьк

На сайті технологічного факультету ЛНТУ з'явилася нова спеціальність, за якою готуватимуть вчителів фізичної культури та тренерів. На бакалавра за спеціальністю 014 «Середня освіта (фізична культура)» передбачено 50 місць ліцензованого обсягу денної форми та 20 місць – заочної.

Для вступу потрібні сертифікати ЗНО 2016 або 2017 р. з української мови і літератури та історії України. Додатково проводитиметься вступне випробування із загальної фізичної підготовки.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Чи будемо взимку з теплом?
Наступна новина Віце-чемпіоном світу з футболу став лікар із Любомльщини
Останні новини
Схожі новини