У Луцькій міськраді ввели нові правила акредитації журналістів

У Луцькій міськраді ввели нові правила акредитації журналістів

У Луцькій міській раді з'явилися нові правила, за якими будуть акредитовувати журналістів та інших працівників ЗМІ.

Відповідне рішення було підписане секретарем міськради Григорієм Пустовітом.

У документі вказується, що акредитацію повинні проходити всі працівники ЗМІ, щоб мати доступ до засідань міської ради, засідань постійних комісій, оперативної наради, виконавчого комітету та інші заходів.

«У випадках, коли захід проводиться відповідно до міжнародних або інших спеціальних протоколів, можуть встановлюватись особливі умови допуску акредитованих осіб до таких заходів. Такі особливі умови оприлюднюються на офіційному веб-сайті та надсилаються відділом інформаційної роботи засобам масової інформації», - говориться у повідомлені.

Акредитованим журналістам дозволятиметься: бути присутніми на сесіях та засіданнях постійних комісій міської ради, засіданнях виконавчого комітету, оперативних нарадах, брифінгах, прес-конференціях та інших заходах, що спеціально організовуються для засобів масової інформації; одержувати необхідну інформацію від працівників відділу інформаційної роботи, в тому числі на брифінгах, зустрічах і прес-конференціях; ознайомлюватися з інформаційно-довідковими матеріалами (порядок денний, тексти заяв, прес-релізи тощо); користуватися власною технічною апаратурою для проведення аудіо- та відеозапису, фотозйомки, передачі аудіо- та відеоданих. 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Рівнянка розбилася на смерть, коли мила вікна
Наступна новина У кабінеті голови облради Ігоря Палиці
Останні новини
Схожі новини