Lyubov Shekel 11:22 www.volynnews.com 0
2

у луцькій маршрутці не виявилося аптечки, щоб допомогти пасажирці, коли тій стало зле

В одній з маршруток Луцька не виявилося аптечки з ліками, щоб допомогти жінці, яка ледь не втратила свідомість. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив Роман Шнайдер, який був свідком події. 

Зі слів Романа Шнайдера, прикрий інцидент трапився 4 червня орінтовно о 14-15 години. 

Як розповідає чоловік, він їхав у маршрутному таксі, яке рухалося від ЦУМу у напрямку 40 кварталу. Коли маршрутка від’їжджала від зупинки на проспекті Соборності, що навпроти кафе "Хурма", одній із пасажирок, на вигляд років 40, раптом стало зле, і вона ледь не впала на підлогу. Люди, які стояли поруч, кинулись підтримувати жінку. 

Пасажири стали просити у водія аптечку з ліками, щоб хоч якось зарадити жінці. На це водій транспортного засобу відповів, що у нього немає ні аптечки, ні ліків, та запропонував жінці вийти з маршрутки. 

Відтак, коли водій зупинився, то жінка вийшла з маршрутки та присіла на бордюрі. Натомість кермувальник, незважаючи ні на що, рушив далі. 

Зі слів Шнайдера, коли він запитав у маршрутника, чому той їздить без аптечки, останній відповів, що він не зобов’язаний її купувати, а власник не купує.

Читати далі

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Коментарі0

Залишити коментар