У Луцьку обмінювалася думками молодь з різних країн

У Луцьку обмінювалася думками молодь з різних країн

В Луцьку 5 листопада відбувся захід, який об’єднав молодь з України, США, Нігерії, Гани та Намібії.

Учасники «CULTUREfest», яких було понад  50,ділилися своїми думками і просто весело проводили час. Мовою фестивалю була англійська, – повідомляють організатори.

Одразу після реєстрації відбулося знайомство. Усім учасникам видали аркуш з переліком різних фактів, на кожен з яких потрібно було знайти нову людину.За допомогою такої вправи організатори хотіли, щоб учасники почувалися комфортно в компанії один одного ще до офіційного початку заходу.

Після того були сформовані 4 команди. Їх очолювали AllisonStoner, волонтер Корпусу миру, Уляна Кашепа, Юля Піскорська та Оля Жакунець, представники проекту «EnglishOK». Важливою складовою були ігри:одна з них, наприклад, «Тематичні сценки». Там кожен учасник був якимось предметом, скажімо, ножицями чи деревом, і зі своєю командою складав історію з певною мораллю. Спостерігати за цим було дійсно весело, бо команди виявилися дуже креативними в підході до завдання. Наступною вправоюстало висвітленнята спростуваннястереотипів, які сформувалися про країни, звідки вони походять. Наприклад, представники Намібії розповіли, що вони розмовляють англійською, але насправді в них близько 20 мов, як і племен.

Ведучим форуму був Антон Гніздюк, який виголошував вступне слово та координував учасників. Окрім того, він повідомляв про закінчення кожної вправи. Дуже важливо було спостерігати за часом, тож на стіні висів по-хвилинний розклад фестивалю.

Після ситного обіду, який забезпечила піцерія «Solo», учасникам усім разом запропонували гру «Чу-ва-чі», на якій вони відпочили та повеселилися.  Наступна вправа називалася «Nohatespeech». Це єдине завдання, де учасники зневажали етикет та норми поведінки. Суть полягала у тому, що кожен одягав на себе певну маску, був тим, ким не є насправді, хоча і не знав про це. Тобто, на спині в людейкріпилися папірці, на яких був опис людини із соціальним стереотипом. Наприклад, сантехнік, мати двох дітей або той, хто весь час грає у комп’ютерні ігри.  Кожен повинен був вказати недоліки тієї чи іншою людини, а вона, зі своєю сторони, мусила відгадати, ким вона є.

Наприкінці, за  традицією, учасники зробили  групові фото, селфіта обіймилися один з одним.На такому позитиві«CULTUREfest» закінчився.

Проект здійснився за підтримкипрограми «Активнігромадяни» відБританської ради в Україні та СГО «Молодіжна платформа».


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Успішність у житті залежить від раціону — вчені
Наступна новина У Нововолинську на місці старої будівлі буде новий готель
Останні новини
Схожі новини